Tex 758 Beyaz Raca

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,664
Tex 758 Beyaz Raca

ay6ia1gjrxb76yu5g.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 113

Çeviri ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Macera tam gaz devam ediyor!

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN!!!

Zeljko

Yeni Üye
12 Ara 2023
43
308
Dündar beyin paylaşımlarına sözel bir karşılık bulmak çok zor.Tek diyebileceğim yaptığı işin ancak "aşk" ve "saygı" ile olabileceğidir.Aşk kısmı sevgili daltas'ta saygı kısmı bizde...
Sonsuz teşekkürler...

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,158
6,847
Bir inanışa göre, yeni yıla nasıl başlarsanız tüm yıl öyle geçermiş. Buradan hareketle, yıla @daltas üstadımızın bu harikulade Tex paylaşımıyla başlamamızı 2024 yılının çizgi romana doyacağımız bir yıl olacağı şeklinde yorumlayabilir miyiz? :)
Değerli @daltas üstadım, bu harika paylaşımınız için sonsuz teşekkürlerimi sunar, ben de size sağlık ve mutluluk dolu bir yıl dilerim.

morissen

Yeni Üye
15 Haz 2023
1
1
Emeğinize tüm saygımla bu linki tıkayınca açamıyorum. File too big gibi bir uyarı alıyorum. I pad ile okumama yardımcı olabilir misiniz?

Linkte hiçbir sorun yok. Bu tür bir dosyayı ilk kez alıyor olmalısınız. Çünkü bu serideki yayınladığım bütün kitaplar ortalama 100 mb civarında. Ipad'inizin teknik özelliklerini bilmiyorum. Yayın mükemmel kalitede hazırlandı ve link de şıkır şıkır çalışıyor. Yayın bu, sorununuzun çözümü bende değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muratti

Aktif Üye
6 Eki 2015
448
1,329
Emeğinize tüm saygımla bu linki tıkayınca açamıyorum. File too big gibi bir uyarı alıyorum. I pad ile okumama yardımcı olabilir misiniz?
Aldığınız uyarı İPad’in saklama alanı ile ilgili olabilir. Dosyayı indirdikten sonra okumak için bir cbr okuyucu edinip indirdiğiniz dosyayı bu uygulamada açmanız gerekiyor. ben iPad’imde YACReader uygulamasını kullanıyorum, oldukça kullanışlıdır.

SasaOkaronko

Yeni Üye
18 Kas 2009
21
38
Paylaşımlarınız için teşekkürler Sayın daltas. mega nz indirme sitesinde tarayıcı da sorun oluyor. Alternatif link olarak mediafire dan paylaşabilir misiniz? İlginize teşekkürler. Selamlar

Yapmanız gereken üye olmak ve Browser extension'ı indirmek. Ayrıca Mediafire'ı farklı maksatlar için kullanıyorum ve birkaç hesabım olmasına rağmen yerim çok azaldı. Üzgünüm bununla idare edeceksiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi: