Tex 739 San Francisco'nun Sırları

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,664

69vm1aai2atm1p15g.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 113

Çeviri ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

İstek üzerine çeviri ihtiyacı doğmuştur.

Bu kitap henüz hiçbir yayınevi tarafından yayınlanmamıştır.

İYİ EĞLENCELER!!!​

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,051
75,676
hiçbiryerde :)
Tex'in bir kaç San Fransisco'da geçen macerasını okumuştum, çok keyifliydi "şehir"de geçen hikayeleri.
Kapağa bakılırsa fantastik öğeler de var bu macerada. Merakla okuyacağım macerayı başlangıcından itibaren tabii.
Bu arada önceki sayının ismi Profesör Weyland'ın Akıl Hastanesi bize ilginç bir macera okuyacağımızı
anlatıyordu zaten. Çok teşekkür ederim "daltas" üstat, bu harika emekler ve kitap için.

Ahmet Peker

Yeni Üye
1 Mar 2013
23
30
Sevgili Daltas, büyük emeklerle çeviri ve balonlama yaparak bu heyecanlı Teks serüvenini bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Mefisto'nun içinde bulunduğu serüvenlerin heyecanı da bayağı yüksek ve okunması da daha zevkli oluyor. Elleriniz dert görmesin.

thorkill

Yeni Üye
26 Mar 2013
97
152

69vm1aai2atm1p15g.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 113

Çeviri ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

İstek üzerine çeviri ihtiyacı doğmuştur.

Bu kitap henüz hiçbir yayınevi tarafından yayınlanmamıştır.

İYİ EĞLENCELER!!!​
değerli üstadım,öncelikle yaptıklarınıza candan minnet duygularıyla müteşekkirim,hiçbir yerede bulamıyacak bu maceraları bize sunduğunuz için.Benim merak ettiğim bir konu var ama bilginiz dahilinde ; acaba italya dışında bu maceralar basılı olarak satılıyor mu,benim elime geçen sene antalyada otelde bırakılan 2022 yılı ciltlerinden geçti,sırpça ,sizden önce üzülüyordum,cümleleri anlamıyorum diye sayenizde o maceraları renkli okudum,tekrar teşekkürler,saygılarımla..