Tex 657 - Gölgedeki Katil

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,438
68,494
Karagümrük
26 Haziran 2023 Pazartesi, 21:41

Sezonu kapatırken yarım kalan Tex macerasını da tamamlayayım ki beklerken
KARAlar bağlamayın. Tüm dostların Kurban bayramını şimdiden kutluyorum.

Son düzenleme:

FETHA

Kıdemli Üye
7 Haz 2019
124
636
Teşekkürler Üstad. Ellerinize sağlık. Sizin ve bütün dostların Kurban Bayramını tebrik ediyorum.

maviturna

Kıdemli Üye
25 Nis 2015
198
852
Derlerki bedenlerin aksine dostluklar ihtiyarlamaz zaman geçtikçe gençleşir güzelleşir.Ihtiyardost sayende biz de hep genciz hep güzel.İyi bayramlar olsun...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,134
20,715
Sayenizde karalar bağlamıyoruz, aksine moralimiz tavan yapıyor. Teşekkürler, ihtiyardost.

fırat

Aktif Üye
Yeni Üye
4 May 2012
328
799
Ellerinize sağlık sevgili ihtiyar dost.Tex'e olan katkılarınızdan dolayı size ve daltas ustaya binlerce teşekkür ederim. Bende tüm çizgi diyarının bayramını kutlarım.

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,196
7,099
Değerli ihtiyardost üstat,
Öncelikle bu güzel paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Geçen sayı çok heyecanlı bir yerde kalmıştı, şimdi hemen oturup devamını heyecanla okuyacağım.
Gençlik yıllarımızda tek kanallı TV'de "The Long Hot Summer" diye bir dizi yayınlanırdı (yanlış hatırlamıyorsam "Cehennem Sıcağında" diye türkçeleştirilmişti). İşte siz üstatlarımız sezon sonu falan deyince, bu uzun sıcak yazın nasıl geçeceğini kara kara düşünmeye başladım. Neyse ki ara sıra sürprizler yapabileceğinizden bahsetmişsiniz. Artık o sürprizlerin umuduyla günlerin geçmesini bekleyeceğiz.
Bu vesileyle ben de sizin ve tüm diyardaşlarımızın bayramını kutlar, sağlıklı günler dilerim.

muhibey

Kıdemli Üye
9 Şub 2019
194
546
Sayın İhtiyardost, bu güzel bayram hediyesi için çok teşekkürler. Bayramınızı kutlar sağlıklı günler dilerim.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,202
2,118
Bütün muhteşem paylaşımların için okkalı bir teşekkür gönderiyorum sevgili ihtiyardost!