Tercüman Gazetesi Eki 08/a Şefler Savaşı

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Tercüman gazete ekleri paylaşımlarında sabah saatlerinde 7 A paylaşımını yapmıştık.Petranyus la bir aradayken birazda düzenleme yapalım dedik.Oda sağolsun bir hayli yardımcı oldu.Sohbet ettik ,çay içtik, kitaplardan deruni meselelerden ve mesellerden konuştuk.Üstad dedi gazete ekleri bitince ne yapacağız bir rota lazım bize dedi ortak görüşümüz söz verdiklerimizi tamamlayalım diğerleri derin mevzu görüşünde mutabık kaldık.Balkonda yine sigara ve çay eşliğinde geçmişin ,geleceğin ,kurdun, kuşun ,böceğin, şiirin ,romanın ,öykünün türlü hallerinden girdik bir anafor gibi konularda savrulup durduk.Hayatın gerçeklerinden gerçeküstünün doğasından sanattan konuştuk.Okuduğumuz kitaplardan bahsettik.Sıkıldık dertlendik bir cigara daha yaktık.Arada neşeli kahkalar attık.Üstad dedim hayat bir yolculuk ama yolculuk içinde olduğunu bilmeden yaptığın kişisel bir seyahat aynen dostum dedi aynen.Yol alıyorsun ancak yolcu olduğunun farkında değilsin yol alıyorsun ancak zamanın farkında değilsin.Farkında olduğun zamanda zaten farketmeyecek bir durumdasındır.Öyle üstad dedim zamanı iyi değerlendirmek gerekli zaman bize gerekli.Kendinize iyi bakın değerli sanat severler.Selamlarımızla.

Tarama ve Düzenleme : Abolardis & Petranyus