Salata Cep sayı - 04 Karateci Lütfiye

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Salatasiz nasil yemeğin tadi olmazsa, mizahin ve karikatürün de olmaz... Teşekkürler sevgili gulyabani üstadim... Elinize sağlik...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,628
hiçbiryerde :)
Teşekkürler Nadir abi.
Salata'ya pek ilgi göstermezdim
aynen Korku, Teks, Conan gibi
çizgi romanları o dönem oku(ya)madığım
gibi. Bunun nedeni kısıtlı paramızla
ancak en sevdiğimiz bir kaç seriyi,
o da ne bulduysak takip edebiliyorduk.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
o zamanlar salatayı pek bir sıkı takip ederdim. bütün serisi tamdı. bir çok dergimin başına geleni hatırlıyorum. en azından annemin nasıl sobada yaktığını, babamın dersine çalışmıyorsun diye yırtıp yırtıp kafama çaldığını iyi hatırlıyorum. ama bu salataları ayrı bir severdim, zulada saklardım. ( yokk zulayı patlatmış olsalardı yüzümdeki hüzünü seyretmek için gözümün önünde yok ederlerdi eminim) allah allah, ne zulayı hatırlıyorum, ne salataların başına ne geldiğini hatırlıyorum.. alaaddinin lambasındaki cin geldi , aldı okumak için lambasına götürdü sanki... hiç bir iz yok. özellikle salatayı gördüğümde seviniyorum, inşallah çizgi diyarı sayesinde bu arşivimi tamamlamak istiyorum. çok makbule geçecek 1-türkiye çocuk 2-salata serisi
tarayandan, koyandan , bu seriye katkıyı sağlayan herkese şimdiden sevgiler.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Karateci Lütfiye, Kaçık, Kumkapılı Felaket İsmail'den ortaya karışık Alfa Yayınları Salata'sı.

Çizer sanıyorum Suavi Sualp, ama bu yayından onun cebine bir şey girdiğini sanmıyorum.

Mizah tarzı şahsi tercihlerimle örtüşmemekle birlikte gazete bayileri ile sahaflarda çok sık karşılaştığım dergilerdendi.

Çizgi Diyarı sayesinde ilgi alanıma giren ve böyle dost paylaşımlarıyla okumaya başladığım yayınlardan.

Sevgili Nadir sayesinde daha sık okur oldum. Teşekkür ediyorum.