Resimli Türk Edebiyatı Tarihi - 7

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,374
Resimli Türk Edebiyatı Tarihi - 7
Destanlar Devrinden Zamanımıza Kadar Resimli Türk Edebiyatı Tarihi
7. Fasikül
Yazan: Nihad Sami Banarlı
Yayınevi: Milli Eğitim Basımevi
Baskı tarihi: 1971 (İlk baskısı 1948)
84 sayfa, CBR

banarlinhadsamresimlitrkedebiyattarihi07kapak.jpg

banarlinhadsamresimlitrkedebiyattarihi07i.jpg

Ne yazık ki serinin bu elimdeki 7. ve son kitabı. Daha önce de belirttiğim gibi seri 16 fasikülde tamamlanıyor. Sayın "lerzesiz" yakın zamanda 15. fasikülü de paylaşmış. Böylece ÇD bünyesinde toplam 8 fasikülü bir araya getirebildik. Sanırım 8 fasikül eksiğimiz kaldı. Umarım elinde bu eksik sayılar mevcut olan ÇD müdavimleri bunları bizimle paylaşırlar.

Aslında elimde seriden sadece 7 adet kitap bulunduğunu, tamamının elimde olmadığını çok daha önce bildirecektim, ama paylaşımların güzel tepkiler aldığını gördükçe okuyucuların heveslerini kırmak ve ortaya çıkan coşkuyu söndürmek istemedim, kötü haberi sona sakladım.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,045
20,254
Kamlançu
Sağlık olsun. Diğer fasiküllerin de elinde olan arkadaşlar tarafından taranmasını bekleriz artık. Bu kıymetli eser için teşekkür ederim. Elleriniz dert görmesin.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,996
13,532
Çok teşekkür ederim. Elde olmayınca ne gelir elden değil mi? Bu mesajı dosyanın indirilebilir olmadığı bir yerden yazıyorum, o nedenle pdfsini ekleyemiyorum.

Gerisi elinde olan arkadaşlar paylaşırsa çok memnun oluruz. Geri istememeleri kaydıyla bana yolladıkları takdir de, sayın Scanfan'ınki kadar kaliteli olmasa bilr, kaliteli bir taramayla tarayıp paylaşmaya söz veriyorum.

Son düzenleme:

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,896
5,237
Her yarım kalmışlık buruk bir tat bırakır. Bu da öyle oldu. Ama bu demek değil ki yaptıklarını unutacağız . Tüm yaptıkların için ve bundan sonra da yapacakların için sana hayranlık , minnet , saygı duygularımla dolu teşekkürlerimi sunarım.
Hep yetişip pdf'sini sunan ekenciz'e de teşekkürler ...