Notre Damenin Kamburu(İngilizce Turkce Serisi)

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,158
6,845
Eskiden gazeteler ne kadar güzel ve yararlı kitaplar veriyorlardı; kaç kuşak bu kitaplar sayesinde bilgisini, kültürünü, yabancı dilini geliştirmiştir. Tabii, şimdi herşey İnternet'te parmağımızın ucunda, ama sanki hiçbir şeyin eski değeri yok...
Değerli @murtaza5 üstadımıza tüm paylaşımları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
204
3,113
Eskiden gazeteler ne kadar güzel ve yararlı kitaplar veriyorlardı; kaç kuşak bu kitaplar sayesinde bilgisini, kültürünü, yabancı dilini geliştirmiştir. Tabii, şimdi herşey İnternet'te parmağımızın ucunda, ama sanki hiçbir şeyin eski değeri yok...
Değerli @murtaza5 üstadımıza tüm paylaşımları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Hocam bilgi parmak ucumuzda olduğu kadar bir sürü gereksiz şey de parmak ucumuzda. İnsanlar araştırıp öğrenmek yerine artık 60 saniyeden daha az saçma videoları izleyip duruyor. Eskiden kültürlü adamlar vardı medyanın başında halkı eğitmek için uğraşan şimdi soytarı dolu. Üzülerek söylüyorum ki bazen bu boş şeylere bile bile kendimi oyalayıp değerli zamanı çar çur ediyorum😞

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
eskiden gazeteler halk içindi şimdi ise... anlayan anladı ne demek istediğimi