Mustafa Topçu vefat etmiştir

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Sevgili Mustafa'ya yüce yaratıcıdan rahmet sevenlerine ve kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum.
Çizgi roman ailesi olarak genç yaşta kaybettiğimiz bu değerli insan için en derin üzüntülerimi dile getirmek istiyorum.
O kadar çok esere imza attı ki sevgili Mustafa.
Çok erken bir kayıp çok çok erken bir ayrılış.
Belki çizgi roman camiası olarak daha çok vakit geçirmeliyiz bir arada hepimiz.
Bu değerlerle tanışamadan yitip gitmeleri çok üzüntü verici.
Sevgili Profesör ve Mustafa üretken , emektar , insan sevgisi ile dolu iki güzide kahraman ikisini de ani bir biçimde kalp krizi neticesinde kaybettik.
Onlar bizim gerçek kahramanlarımızdı.
Bizlere umut veren , bizlere yaşam sevinci veren , bizi güçlü kılan insanlardı.
Yerleri doldurulamaz asla.
Çok üzüldüğümü belirtmek isterim.

Daha fazla iletişimde kalmak adına belki Whatsapp grupları kurulmasıda çok yerinde olur.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,519
Allah rahmet eylesin. İsmini değil ama nikini biliyordum. Hiç tanışmak nasip olmamıştı. Mekanı cennet olsun.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Allah rahmet eylesin, huzur içinde uyusun. Kısa bir süre de olsa muhabbetimiz olmuştu. İyiler genç ölür derler, çok üzüldüm..

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Evimizde bir gün kalmıştı.. Sabaha kadar çizgi roman konuşmuştuk. Bir tarayıcı hediye etmişti. Allah rahmet eylesin, çok üzgünüm. Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. erken denilecek yaşta aramızdan ayrıldı. Elden bir şey gelmiyor.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
İnanasım gelmedi bir türlü.Ne yazacağımı da bilemedim üzüntüden.
Üç gün önce telefonda görüşmüş,15 gün sonraya buluşma randevusu vermiştik.
Mekanı cennet olsun Mustafanın.Allah geri de kalanlara sabırlar versin.
Ödenmez emekleri geri de miras kaldı.

serdar demircan

Süper Üye
14 Eyl 2017
574
1,589
Allah Rahmet eylesin. Allah sevenlerine sabır versin. Çok üzüldük. Duamızdan başka bir şeyimiz yok, mekanı cennet olsun.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Tefamus'un Atlantis51 olduğunu yeni öğrendim... Öteki forumdan sebepsiz atıldığım için haberim olmadı... Zaten aktif birkaç özverili kişiden biriydi... Fındık Fındık oranın süne zararlısıdır... o hariç hepsine başsağlığı dilerim...

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
çizgi roman dünyası güzel bir insanını daha kaybetti çok üzgünüz :( Allahın rahmeti bol olsun, yakınlarına sabır, sevenlerine baş sağlığı diliyorum

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Sevgili garfield ne yazıkki seninle aynı akibeti paylaştık. Senin duygularına aynen katılıyorum.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,974
Bir çizgi dostunu daha daimi istirahatgahına yollamamızın üzüntüsü içerisindeyim.
Bu dünyada sadece paylaştıklarımızı bırakabiliyoruz ve Mustafa bu hususta çok titizdi
pekçok ve Kaliteli paylaşımlarını bizlere hediye etti ve malesef aramızdan ayrıldı.
Paylaştıkları Dijital kütüphanelerde daima duracak, Allah rahmet eylesin..

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
sanal kütüphanemde ki birçok çizgi romanda emeği olan paylaşımcı ruhuyla tanıdığımız mustafa dostumuza allahtan rahmet diliyorum- acılı ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyorum.işte geldik gidiyoruz ... baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş..

engin

Aktif Üye
Yeni Üye
22 Ara 2010
201
832
Büyük Red Kit hayranıydı.
Red Kit İstanbul`da etkinliğinde
bir türlü bir araya gelememiştik.
Mekanın cennet olsun Mustafa.

IMGP6654.jpg

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,580
Sevgili arkadaşımız Mustafa'nın ölüm haberine çok üzüldüm, mekanı cennet olsun.

hardblood

Kıdemli Üye
1 Eyl 2018
127
292
istanbul
Sevgili Garfield ve Özer Topsoy'un kaderini maalesef ben de paylaştım, sebepsiz yere beni de forumdan attılar. Fındık Fındık nickli arkadaşa dur diyecek, çizgi roman'ın bir gönül işi olduğunu ve hiçbir şeyin insanların kalbini kırmaya değmeyeceğini hatırlatacak birileri vardır umarım. Hakka yürüyen Mustafa kardeşimizi bir kez daha rahmetle anarken, sevenlerine de sabırlar diliyorum.

thorgal

Aktif Üye
18 Ocak 2018
385
1,332
İstanbul
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Çizgiromanseverlrin ve yakınlarının başı sağolsun. Sabırlar diliyorum. Çizgi dünyası için verdikleri emekler unutulmayacaktır... Allah razı olsun.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Sevgili mustafanın ailesi ve yakınlarına başsağlığı temennisinde bulunuyor,yüce Allahtan rahmet diliyorum,sohbeti mükemmel bir dostumuzdu.
Ölüm sebebi ne olduğu hakkında hiç bilgim yok açıklama yapılabilinirmi.?

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,092
Sevgili mustafanın ailesi ve yakınlarına başsağlığı temennisinde bulunuyor,yüce Allahtan rahmet diliyorum,sohbeti mükemmel bir dostumuzdu.
Ölüm sebebi ne olduğu hakkında hiç bilgim yok açıklama yapılabilinirmi.?

Vefalı dostum,
Sevgili Mustafa, son edindiğim bilgiye göre ,
(Görüştüğüm arkadaşım da eşinden almış bilgiyi)
Mide kanaması ile birlikte kalp krizinden vefat etmiş.
Allah rahmet eylesin.