Matt Monro - The Music Played (1968)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,599
35,021
İstanbul
50601291888_729fd992af_w_d.jpg

Bu geceki paylaşımımız İngilizlerin "Altın Sesli Adam"ı Matt Monro'dan geliyor. Dinledikçe insanda derin bir hüzün bırakan bu eser, en sevilen aşk şarkılarının arasına haklı olarak girmeyi başarmıştır.

60'lı ve 70'li yılların en popüler şarkıcılarından biri olan Matt Monro,
ne yazık ki, 7 Şubat 1985'de karaciğer kanseri sebebiyle erken denecek
bir yaşta (54 yaşında) hayata gözlerini yummuştur. Keyifli dinlemeler..

www.youtube.com/watch?v=nNptdaZLfCc

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,920
52,652
Kendi Koltuğunda
Üstatlarım kayıpsız müzikleriniz var ise orijinal dinlemek isterim, mp3 olarak değil de sıkıştırılmamış elinizde müzikler var mıdır? Heyecanla bekliyorum cevabınızı. Müzik setinde dinlemek için.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,599
35,021
İstanbul
Üstatlarım kayıpsız müzikleriniz var ise orijinal dinlemek isterim, mp3 olarak değil de sıkıştırılmamış elinizde müzikler var mıdır? Heyecanla bekliyorum cevabınızı. Müzik setinde dinlemek için.
Bende maalesef mevcut değil ama olsa olsa Sevgili Scanfan'da olabilir... :)

Son düzenleme:

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,866
İstediğin sanatçı var ise yaz üstadım flac olarak bulunabilir, yabancı tabi.
Yerli müzikler genelde mp3 olarak var. Yardımcı olurum.

Son düzenleme:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,920
52,652
Kendi Koltuğunda
Orijinal track CD'leri var mıdır? Yerli yabancı fark etmez, hepsi olur.
Bende mp3 olarak eski sanatçıların Diskografi - tüm Full Albümleri var ama beni tatmin etmiyor. Stereo olarak kayıpsız arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, sanatçı ismi ve yerli yabancı fark etmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,213
3,869
Osmaniye
Orijinal track CD'leri var mıdır? Yerli yabancı fark etmez, hepsi olur.
Bende tüm mp3ler var eski sanatçıların Diskografi - Tüm Full Albümleri var ama beni tatmin etmiyor. Stereo olarak kayıpsız arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, sanatçı ismi ve yerli yabancı fark etmez.

Çeviri programları var....