Malkoçoğlu Beyaz Ölüm Renklendirme

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,831
Bildiğim kadarı ile MALKOÇOĞLU serisinin renklisi yok,naçizane renklendirmeye başladim 30. sayfaya kadar geldim ne kadar sürer bilmiyorum ama arada bir kaç sayfa paylaşmaya çalışırım iyi seyirler umarım beğenirsiniz çizgi dostları

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,000
5,922
Değerli @sali38tr , yolladığınız kar sahneli panellerinin renklendirmelerini bir hayli başarılı buldum. Özellikle , 2 numaralı sayfanın başlangıç karesinin renklendirilmiş halini gördüğümde , nedendir bilmem , çok ilgisi olmadığı halde bir an Bruegel'in '' Karda Avcılar '' tablosu gözümün önüne geldi !!! Ancak , bazı karelerdeki farklı objeler için aynı rengi kullansanız bile , en azından farklı renk tonu uygulamanız inandırıcılığı daha da artıracaktır diye düşünüyorum. ( Örneğin , 22. sayfa başındaki şapka ve pantolon kırmızıları , ya da 24. sayfa sonundaki sol karedeki çizme - köpek renkleri gibi . ) Belirttiğim , aslında ufak ayrıntıların zaten başarılı olan çalışmanızı , estetik açıdan daha da cazip yapacaktır diye düşünüyorum. Çalışmanızı kısa zamanda sonuçlandırmanız ve bizlerle paylaşmanız beklentilerimle başarılar dilerim.

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
587
Zahmetli ve bir o kadar da zaman alan bir iş ama bir işe gönül vermişseniz, o iş olmaktan çıkar bir heves bir gönül yolu olur. Bu yolda bitmesini bekleyeceğimiz bu eseri sabırsızlıkla bekliyoruz. Kolaylıklar dilerim...

ATLI

Kıdemli Üye
3 Kas 2020
499
1,789
Bildiğim kadarı ile MALKOÇOĞLU serisinin renklisi yok,naçizane renklendirmeye başladim 30. sayfaya kadar geldim ne kadar sürer bilmiyorum ama arada bir kaç sayfa paylaşmaya çalışırım iyi seyirler umarım beğenirsiniz çizgi dostları

Çok güzel görünüyor. Bitti mi, devam mı ediyor çalışma? Toplu paylaşırsınız inşallah. 😊