Killing 009 - Casus Avcısı (1.Seri)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

şimdiye kadar ki bütün Killing'ler de olduğu gibi bu da bir Gulyabani & Bakunin ortak çalışmasıdır.

Macera Los Angeles'da geçiyor ve Killing dostumuz bu sefer "para kazanmak" için bir casusluk olayına karışıyor.

40 sene evvel Killing okuduğumda çok beğenirdim arada geçen yıllarda Eagles of Rome, Watchmen, Borgia, vs okuduktan sonra artık eskisi kadar beğenmiyorum. En azından okursanız fark edebileceğiniz gibi Krüger ve çetesinin yaş ortalaması neden 60 diye düşünüyorum; o günlerde o çete elemanlarının silah kuşanıp, işkence yapmak yerine, hipertansiyon ilaçlarını düzenli kullanıp kullanmadıklarına dikkat etmesi gerekiyordu.

Sevgi & Saygı

ki09000.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,668
Kasımpaşa
Konu killing olunca doğallıkla millet tırstı
ondan ilgi az..
Birde nedense 1 saati aşkın bir sürede zor indi..
Sanırım kapağın üst tarafında "caniler kralı" yazısının yanına "bakunin ve gulyabani" isimleri gelince durum biraz arıza yaptı..
Bende gulyabani gibi yazmaya başladım..
Ben hala zevkle killing okumayı seviyorum..
Zevkle teşekkür ederim.
Saygılarımla..

12 Şub 2010
15,006
543,776
Sevmekten vazgeçmemin söz konusu olamayacağı fotoromandır Killing.

Aslında fotoroman değil, çizgi romandır benim için.

Dina'ya olan sadakati çok dikkat çekicidir, her macerasında hemen tüm kadınlarla birlikte olmasına rağmen.

Çizgi romandaki benzeri Diabolik de entrika ve sürprizli finalleri ile ilgi alanımdadır. Maalesef yeterli ilgiyi görmediği için Diabolik de bir kaç sayıdan sonra sahneden çekilmiş durumda.

Teşekkürler gulyabani, teşekkürler kaptan.

thorkill

Yeni Üye
26 Mar 2013
97
152
degerli üstadım;
60 yıllarda yayınlanan bu macera dergisi bizim için ilk erotik ve müthiş çekici dergidir.hiç unutmam içinde killling fotoları olan sakız çıkarmışlardı,hatta yarışma ile bir killing süiti veriliyordu, üstteki yorumlarda 'Tırsmakla ilgili cümlelere gülümsedim'.Tekrar o günleri yaşattıgınız için emeginize sağlık,elleriniz dert görmesin üstadım.Sevmekten vazgeçmemin söz konusu olamayacağı fotoromandır Killing. mee too