Kaptan Swing Hoz Comics! Özel Seri Sıralı Liste

mcagturk

Yeni Üye
12 Ocak 2013
3
0
Harika bir çalışma olmuş... Beni çocukluk yıllarıma götürdü...sonsuz teşekkürler...
Yalnız 42c, d, e; 43 (tümü); 44 a-d; 45 (tümü); 46 (tümü); 47 (tümü) silinmiş gibi gözüküyor... Linkleri yeniler misiniz?... şimdiden teşekkürler...

mcagturk

Yeni Üye
12 Ocak 2013
3
0
Dostum bu çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ederim...hele kırık linkleri o kadar çabuk düzeltiyorsunuz ki takdire şayan...bu kadarını ummuyordum...Bu nedenlerle üye olduğum bu siteye ilk fırsatta katkı koymaya çalışacağım...Çalışmalarınızda başarılar dilerim... :85:

cgtysvnc

Yeni Üye
9 Şub 2013
9
4
ayırdığınız zamanlar sizlere keyifle geçirebileceğiniz zaman olarak dönsün inşallah teşekkür ederim emeği geçen herkese cizgi diyarı müdavimlerine

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,398
Listedeki 70d Karayip'in Köpekbaligi macerasi ilk 3 tam macera listesine ait degil özel seri sayi 1 olacak.

Birde Nisn Yagmuru ve benim yeni düzenledigimiz sayilar da listeye eklenirse iyi olur.

hha7800390

Yeni Üye
10 Eki 2019
26
16
merhaba kıymetli arkadaşlar ben yeni üyeyim siteyi nasıl gezeceğimi bilemiyorum mesela swing serisinin kayıtlı bölümlerine nasıl ulaşırım renkli olan 4 bölüm ve özel bölümleri indiriyorum siyah beyaz da olsa diğer bölümleri nasıl indiririm lütfen yardımcı olurmusunuz. çok teşekkür ederim.

cerkes_52

Yeni Üye
21 Mar 2015
19
15
Nasıl bir tutkudur bu ? Bu kadar zaman bu kadar emek... Koca yürekli insanlar... Paylaşımlarınız için yürekten teşekkür ederim...

Logic

Çeviri & Balonlama
3 Kas 2021
356
4,085
Evren
Sevgili @Drzeko ve @Assad bu seriye bir atsalar mükemmel olur. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Logic

Çeviri & Balonlama
3 Kas 2021
356
4,085
Evren
Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Kaptan Swing sevdiğim çizgi romanların içinde özel bir konumda. Gerek kısa hikayeleri yönünden, gerek maceraların geçtiği ortamlar yönünden ve gerekse tatlı bir mizah içermesinden.

Serinin tümünü edindim ama o kadar çok ebat ve çözününürlülük farklılığı varki bence bu karaktere hak ettiği özen verilmemiş sanki. @vefalı arkadaşın yüklediği maceralar diğerlerine göre bariz olarak özen ve tarama kalitesi olarak farklı konumda. Lütfen diğer arkadaşlar yanlış anlamasın, demek istediğim klasik efsane olan bu seriyi standart bir kalitede tamamlayabililirsek gerçekten kolleksiyonluk bir arşivimiz olur.

Sağlıcakla kalınız.