Kaptan Amerika #155 (Renkli Balonlama)

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,056
file

Alfa Yayıncılık tarafından çıkartılan "Kaptan Amerika ve Falcon" serisinin ilk sayısında bulunan ilk macerayı sizler için yüksek çözünürlüklüsünü bularak renklendirilmiş haliyle yeniden balonladım. Maceranın devamı gelecektir.

(Not: Yüksek çözünürlüklü olduğundan sayfaları çift değilde tek tek büyük şekilde okumanızı tavsiye ederim. Bu ayara getirmek için CDisplay'de C tuşuna bastıktan sonra "Fit Width If Oversize" kutucuğunu işaretlemeniz yeterli olacaktır.)

Güncelleme: 8.sayfa eksik çıkmış, eklendi.

Herkese iyi okumalar, bol çizgi romanlı günler dilerim. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,709
ellerine sağlık dostum.
balonlamayı da oldukça beğendim umarım devam edersin seriye.

sevgiler...

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,056
Yorumlarınız için teşekkürler.
Bu hafta tatile çıkma olasılığım var. Eğer ki çıkmazsam bu hafta içinde getirmeyi planlıyorum. Yoksa önümüzdeki haftaya aksayacak.

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,175
Far Far A Way
9. Sayfa sanırım psd uzantılı
olarak kaydedilmiş. Yani photoshop'taki
çalışma sayfanı kaydetmişsin.
Jpeg olarak düzeltirsen sevinirim.
Çalışmanı beğendim. Devamın bekleriz.

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,056
9. Sayfa sanırım psd uzantılı
olarak kaydedilmiş. Yani photoshop'taki
çalışma sayfanı kaydetmişsin.
Jpeg olarak düzeltirsen sevinirim.
Çalışmanı beğendim. Devamın bekleriz.

Oh, bildiri için teşekkürler.
9.sayfa normal görünüyor ancak 8.sayfa çıkmamış sanırım. Tekrardan yüklüyorum şu an.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,550
Midgard
Bizim Thor'ların kardeş serisi olduğu için okudum :D Thor'u almasam bunu alacaktım Thor'u seçerek doğru bir tercih yapmışım :D Normalde Captain America'dan zerre haz etmem ama sırf balonlama için okudum ve takip edeceğim seriyi. Bir de1-2 öneride bulunabilir miyim?

-Kaptan Amerika yerine Captain America veya Yüzbaşı Amerika desek nasıl olur? Yıllarca captain'in anlamını kaptan diye okuduk ama Swing de bir Yüzbaşıydı :D Bu yüzden ya orjinal ya da tam çeviri daha iyi olur.
-Balonlamayı genel olarak beğendim ancak 1-2 yazım hatası ve yanlış kesilmiş kelime var. Yazım yanlışının biri Alfa'nın Türkçe kullanımından kaynaklanıyor. Deyin olarak yazılması gereken şey telaffuz edildiği şekilde "diyin" olarak yazılmış. Söyleyeceklerim bu kadar ama harika bir iş çıkarmışsın ellerine sağlık devamını bekliyor olacağım :)

Not:Bir de çizerin soyadı niye Buscema ya John'un kardeşi mi bu herif :D

12 Şub 2010
15,006
543,898
Bu gidişle süper kahramanları daha sık okuyacağım.

Kaptan Amerika'nın hastalarından değilim ve adından dolayı gıcığım:) ama sevgili duvarsürüngeni'nin özel çaba ve emeğiyle renkli paylaşımını okumadan geçemem.

Teşekkür ediyor ve devamını bekleyenler arasında sıraya giriyorum:)

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,056
Bu gidişle süper kahramanları daha sık okuyacağım.

Kaptan Amerika'nın hastalarından değilim ve adından dolayı gıcığım:) ama sevgili duvarsürüngeni'nin özel çaba ve emeğiyle renkli paylaşımını okumadan geçemem.

Teşekkür ediyor ve devamını bekleyenler arasında sıraya giriyorum:)

Dilerim hoşunuza gitmiştir sevgili profesör. :)
Elimde tonla renkli ve yüksek çözünürlüklü eski Marvel sayıları var. Mümkün olduğunca eski sayıları renklendirmek istiyorum. Ve elbette henüz çevirilmemiş eski sayılara da el atmak.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,881
İstanbul
Başka bir üyemiz daha (fehmi KORKMAZ) niyetlenmişti aynı balonlamayı yapmak için. Ancak nedense yarım kaldı uğraşısı.

Balonlamanı çok beğendim, sevgili duvarsürüngeni. Devamını getirebilirsen sevinirim. Ellerine sağlık.