Joe Golem Omnibus by Mike Mignola, Christopher Golden, Patric Reynolds, Peter Bergting, Dave Stewart and Mic - İngilizce (Korku, aşırı şiddet içerir)

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
2,839
28,011

639 MB, 543 Sayfa

Manhattan'ın alternatif, yarı su altında kalan versiyonunda Joe Golem, şehrin sakinlerini tehdit eden tuhaf ve esrarengiz olayların ardındaki gerçeği ortaya çıkarıyor.

Ama belki de en büyük gizem kendi geçmişidir.

Joe ve yurttaşları doğaüstü olaylarla birlikte mücadele ederken şeytani farelerle savaşın, yasak bilginin peşine düşer ve çok daha fazlasını yapar.

Mike Mignola ve Christopher Golden bize katı dedektifliği duygusal drama, bol miktarda sihir ve gizemle birleştiren yürekten ve yürek parçalayıcı bir destan getiriyor.

Patric Reynolds ve Peter Bergting'in sanat eserlerinin yanı sıra Dave Stewart ve Michelle Madsen'in renkleri de yer alıyor.[/B]​

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
2,839
28,011
Ekenciz zamanında 1-2 serisini yapmıştı. Mignolaverse adı altında türkçeye çevirmek istediğimiz bir karakter.

Sayın @CZN

Paylaşmadan önce forumda yayınlanıp, yayınlanmadığı devamlı kontrol etmeme rağmen, maalesef hata yapıyorum. Üstat @ekenciz 'den özür dilerim. Emeğine saygısızlık olmuş.

Sayın @CZN mesajınızdan sonra tekrar taradım ama paylaşılan linkleri bulamadım.

Şayet paylaşırsanız, hem @ekenciz Üstattan özür dilenmiş olur, hemde çizgi diyardaşları paylaşılan nüshaları da değerlendirmiş olur.

Umarım bu paylaşımım sizin çalışmanızı olumsuz etkilememiştir.

Saygılarımla,

Son düzenleme:

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
204
3,114
Sayın @CZN

Paylaşmadan önce forumda yayınlanıp, yayınlanmadığı devamlı kontrol etmeme rağmen, maalesef hata yapıyorum. Üstat @ekenciz 'den özür dilerim. Emeğine saygısızlık olmuş.

Sayın @CZN mesajınızdan sonra tekrar taradım ama paylaşılan linkleri bulamadım.

Şayet paylaşırsanız, hem @ekenciz Üstattan özür dilenmiş olur, hemde çizgi diyardaşları paylaşılan nüshaları da değerlendirmiş olur.

Umarım bu paylaşımım sizin çalışmanızı olumsuz etkilememiştir.

Saygılarımla,
Kendi sitesinde baya eskiden paylaşmış. Tek sıçan avı sağlam kalmış. Linki bırakıyorum

Ayrı zamanda olumsuz hiçbir etki olmadı balonlarken buradan indirip yaparım daha kolay oldu benim için.