Güneş Gazetesi '10 Kasım' Özel Eki (10 Kasım 1982 Sayı 240)

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,630
50714012641_190d9747d9_w_d.jpg

Güneş Gazetesi Eki. 12 Sayfa. ATATÜRK ile ilgili, Yurtdışı Basın'ın da Karikatürler ve Söylemler derlenmiştir.
Sayfa kesikleri nedeniyle birkaç sözcük eksiktir, okumaya engel değildir.
İyi Okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,651
Çok sağolasın abi, muhteşem bir paylaşım.

Bana güzel bir fikir verdi, akşama elimde ne kadar 10 Kasımlı eski gazetedeki çizimleri derleyip paylaşacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Çok anlamlı ve güzel bir paylaşım Üstadım. Bu vesileyle Kurtuluş Savaşı’mızın önderi, ebedi Başkomutanımız, Cumhuriyetimizin ve bağımsızlığımızın mimarı Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikal edişinin 82’nci yıldönümünde bir kez daha sevgi, saygı, minnet ve özlemle anıyorum.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Üstadım, gazete bölümünü elden geçiriyorum da, sizden ufak bir yardım rica edecektim.

Bu '10 Kasım Özel Eki' 1982 yılına mı ait? Yoksa başka bir yıla mı? Zira ben ilk sayıyı baz alarak 10 Kasım 1982 tarihinin 240'ncı sayıya denk geldiğini buldum ve şimdilik başlığa öyle yazdım. Şayet başka bir seneye ait ise, yeniden ufak bir düzenleme daha yapacağım. Sevgi ve saygılarımla, yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,630
Üstadım, gazete bölümünü elden geçiriyorum da, sizden ufak bir yardım rica edecektim.

Bu '10 Kasım Özel Eki' 1982 yılına mı ait? Yoksa başka bir yıla mı? Zira ben ilk sayıyı baz alarak 10 Kasım 1982 tarihinin 240'ncı sayıya denk geldiğini buldum ve şimdilik başlığa öyle yazdım. Şayet başka bir seneye ait ise, yeniden ufak bir düzenleme daha yapacağım. Sevgi ve saygılarımla, yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Sevgili Baltimora; Paylaşımlara başlayınca, sıralı olan gazeteleri darmadağın:) etmişim. Andığımız sayısı varmıdır bilemiyorum. Saklamaya değer bulmayıp atmış olabilirim. Ama tespitinizin doğru olduğunu düşünüyorum. Güneş Gazetesinin 1. sayısını paylaşmıştım. 3.Sayfasındaki sayı ile 240 sayısını birleştirip:)...İncelikli ve hassas çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Ha bu Diyar'ı seviyorum.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Sevgili Baltimora; Paylaşımlara başlayınca, sıralı olan gazeteleri darmadağın:) etmişim. Andığımız sayısı varmıdır bilemiyorum. Saklamaya değer bulmayıp atmış olabilirim. Ama tespitinizin doğru olduğunu düşünüyorum. Güneş Gazetesinin 1. sayısını paylaşmıştım. 3.Sayfasındaki sayı ile 240 sayısını birleştirip:)... İncelikli ve hassas çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Ha bu Diyar'ı seviyorum.
Bilgilendirme için teşekkürler Üstadım. Sizin böylesine güzel paylaşımlarınızı, alt başlıkların altında sunarak üyelerimize ulaştırmak yakışır. Şayet herhangi bir konuda açılmasını istediğiniz alt forum olursa, lütfen bana hiç çekinmeden yazın. İlk fırsatta isteğiniz yerine getirilecektir. :) Sevgi ve saygılarımla..