Görevimiz Tehlike (Mission impossible) Türkçe dublaj bölümleri

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,378
izmir

ganimurat

Yeni Üye
30 Eki 2011
94
37
Benim gibi yaşı 50'lere dayanmış insanları çocukluk çağlarına götürdünüz. Teşekkür ederim.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,378
izmir
Martin Landau'nun hayatını kaybetmesi haberini içim cızlayarak okudum. Üzüldüm. Kendisini bir bölüm daha TR dublaj "Görevimiz Tehlike" vasıtası ile analım. Nur içinde yatsın...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,395
Teşekkür

Oktay'cım harikasın,çok teşekkürler.Sevgi ve selamlar.Bu arada nasılsın?Gerçekten özledim.

haberci41

Yeni Üye
8 Mar 2019
5
10
Oktay bey ben siteye yeni üye oldum. Ben de eski dizi ve Yeşilçam film hastasıyım. Hangi sayfaya gittiysem maşallah her yere yetişmiş ve herkesin sevdiği bir diziyi mutlaka bulmuşunuz. Bu siteye çabalayıpta bir şeyler vermeye çalışan bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Ülkemizde upload yapmak biraz zor maalesef, fakat insan önüne gelen gelen bir şeyin kıymetini bilmiyor ama hoşuna gidiyor, onun için şevkiniz kırılmasın. Bizleri elinizdeki hazinelerden mahrum bırakmayın lütfen. Size ve bu siteye dizi, çizgi film ve diğer paylaşım yapan bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sahin1

Aktif Üye
23 Eyl 2011
156
594
Görevimiz Tehlike çocukluk ve ilk gençlik yaşlarımızın yıldızlı dizisi. Galiba bir daha böyle diziler çekilemeyecek. Paylaşımlar için teşekkürler.