Flashpoint Patlama Noktası ve Flash Flashpoint Dünyası

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,479
27,877
İzmir
0000000710753-1.jpg

Bildiğiniz her şey bir anda değişecek.

"Piyasaya çıkmadan önceki tüm abartılara rağmen hayal kırıklığına uğratmıyor… rahatız ve süper güçlerle dolu bir Twilight Zone gibi."
-Tor-

Barry Allen Bir Kahramandır. Flash, dünyanın en hızlı insanı, olarak masumları korur ve kötülükle savaşır. Ama bu onun bildiği dünya değil.Bu, Wonder Woman ve Aquaman'in milyonları savaşın karanlığına sürüklediği… hiçbir insanın Green Lantern'ın ışığını kullanmadığı… Batman'ın ellerinin en az düşmanlarınki kadar kana bulanmış olduğu… ve kimsenin Superman adını duymadığı bir dünya. Yaşayan En Hızlı Adam'ın sıradan bir insan olduğu bir dünya. Güçlerinden mahrum ve tek başına olan Barry Allen gerçekliği bir zamanlar olduğu haliyle hatırlıyor. Dünyayı eski haline döndürebilmek içinse onu tuhaf ve tehlikeli kahramanlarını - bir zamanlar omuz omuza mücadele ettiği kahramanların çarpık türevlerini - aynı dava etrafında bir araya getirmek zorunda. Bu vakit alacak ancak onun vakit yok. Çünkü başarsın ya da başaramasın… Dünya bir daha eskisi gibi olmayacak.
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 176
Fiyatı: 34.00 TL

0000000710726-1.jpg

Dünyanın en büyük süper kötülerıne ne oldu?

Flashpoint, DC Evrenini değiştirdi ve artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Flash olması gerektiği gibi bir kahraman değil ve tüm kâinatı saran zaman fırtınasından en çok etkilenenler de ona en yakın kişiler.

Yazar/çizer Scott Kolins (The Flash) bize Central City'nin en büyük kahramanı gizemli Cıtızen Cold'u sunuyor. Peki, Cold'un düşmanı olan Haydut'lar ondan intikam almak için can atarken uzun süredir sakladığı geçmişini korumaya daha ne kadar devam edebilecek? Kendisine engel olacak Flash olmadığından Gorİlla Grodd koca bir kıtayı ele geçirebilir ve Adam Glass'ın (Suıcıde Squad) yazdığı Kıyamet Ordusu'nda Isı Dalgası dünyanın en sıkı korunan hapishanesini ele geçirebilir… içindeki dünyanın en tehlikeli mahkûmları ile birlikte.

Ve Sterling Gates'in (Hawk And Dow) kaleminden Çocuk Flash - Kaybolmuş'da ise Bart Allen kendisini zamanda sürüklenir halde bulacak. Fakat tüm gerçekliğin ortadan kalkmasına neden olabilecek, muhtemelen ZIT FLASH'ın eseri olan, bu fırtınayı ondan başka durdurabilecek hiç kimse yok. DC EVRENİ sonsuza kadar değişmeden daha önce hiç keşfetmediğiniz bir dünyayı keşfedin... Flashpoınt dünyası'nı!
(Tanıtım Bülteninen)
Sayfa Sayısı: 256
Fiyatı: 38.00 TL
 
Üst