Flash : Yeniden Doğuş

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,545
28,729
İzmir
890209


Barry Allen,nam-ı diğer Flash,Doğumu,Gümüş Çağı'nı başlatıp kainatı kozmik krizden korurken kahramanca ölmesi onu efsane yaptı. Barry şimdi diğer bir krizle tekrar hayat bulsa da yaşayan en hızlı adam dünyaya ayak uydurmakta zorlanıyor.Flash'ın mirasının muhafaza edildiğini gören Barry'nin aklındaki tek şey hayatında çözemeyi başaramadığı tek sırrı annesinin öldürülmesi açığa kavuşabilmektir.

Ama Barry'nin nasıl geri döndüğünü hala belli değil.Barry,Sürat Kuvveti'nden tüm Speedsterlar'ın gücünün kaynağı olan boyut ötesi enerji alan kaçabilirken diğer kahraman ve kötüler neden bunu başaramadı? Diğer Speedsterlar'ın yanındayken Barry'nin geçirdiği tuhaf dönüşümün kaynağı ne? Ve hepsinden önemlisi Barry'ye kim tekrar hayat verdi... Ve Flash tekrar yok edilebilmek için mi diriltildi.

Geoff Johns ve Ethan Van Sciver büyük beğeni toplayan GREEN LANTERN:Yeniden Doğuş'un arkasındaki ekip yeteneklerini DC Evreni'nin en büyük kahramanlarından biri için de konuşturarak tüm zamanların tüm Flashlar'ın tekrar verdiler.
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe
168 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 16 x 24 cm
İstanbul, 2015
ISBN : 9786059209083
Etiket Fiyatı : 33,00 TL (KDV Dâhil)
 
Üst