Dylan Dog Renkli Seri 004 Anna Never'ın Hayaleti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gokhun

Çeviri & Balonlama
28 Eyl 2015
367
4,323
Gazimağusa/KKTC

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,782
Gokhun bey , aşağıda bağlantısını verdiğim paylaşımları kapaklarını değiştirerek yayınlıyorsun. Site kuralları gereğince farklı sitelerde yayınlanmış olanlar izinsiz paylaşılamaz.
.....................................................

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gokhun

Çeviri & Balonlama
28 Eyl 2015
367
4,323
Gazimağusa/KKTC
Gokhun bey , aşağıda bağlantısını verdiğim paylaşımları kapaklarını değiştirerek yayınlıyorsun. Site kuralları gereğince farklı sitelerde yayınlanmış olanlar izinsiz paylaşılamaz.
..................................
@say''er bey, öncelikle şunu belirtmeliyim ki üslubunuz size cevap vermememi gerektirse de yaptığınız "yargısız infaz" bir cevap hakkı doğurmuştur.

Evet söylediğiniz siteye baktım rastgele İki farklı sayıya (4 ve 12) ait ekran görüntüleri (saat 05:20 itibariyle) aşağıda paylaşılmıştır. Görüldüğü gibi sitede yüklü olan sayılara güvenlik sıkıntısı sebebiyle zaten ulaşamıyorum. Bu birinci husus.

.......

İkincisi ise aşağıda yer alan 22'nci sayının renkli halidir. Gene söz konusu siteye baktığınızda bu sayıyı da göremeyeceksiniz. Peki buna ne diyeceksiniz ?

İnternette bir çok sitede ve hatta bu platformda dahi (https://www.cizgidiyari.com/forum/f/ert1569.1754/) birbirinin aynısı olduğunu iddia edebileceğiniz tonlarca paylaşım var. Bunlara bakıp insanları bu şekilde itham etmeniz hoş bir durum olmadı kanaatimce. Keşke bu mesajı yazmadan önce özel bir mesaj atarak bana söyleseydiniz daha şık bir davranış olurdu diye düşünmeden de duramıyorum.

Ama gene de "her şerde bir hayır vardır" prensibi ile şu noktadan sonra söz konusu sitede bulunan sayıları arşivimde olmasına rağmen paylaşmayacağım ve sizinle de bu konu hakkında daha fazla muhatap olmayacağım.

Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...