Dylan Dog Lal Kitap Aylık Seri 054 - Evde Ölüm [cbr formatında yeni paylaşım]

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,454
68,912
Karagümrük
Kanaatimce çizgi roman okuyucuları fiziki olarak yaşlı görünselerde içlerindeki çocuğu yaşatan insanlardır, şahsen 50 yıllık ukde ile çizgiroman okuyorum.
Yaşım 55, emekliyim ve yaklaşık 47 senedir çizgi roman okuyorum. İnanın hiç bıkmadım ve tutkum hiç azalmadı. Benim okuduğum çizgi romanlar sadece fumettiler. Comics, frankafon, manga gibi farklı türleri denedim fakat hiç sevemedim. Severek okuduğum çizgi romanlar : TEKS, ZAGOR, MİSTER NO, DİABOLİK, BÜYÜLÜ RÜZGAR, MARTIN MYSTERE, KEN PARKER, DYLAN DOG, RENKLİ OLMAK ŞARTIYLA SWING, TEKSAS, TOMMİKS.

Son düzenleme:

thycoon

Aktif Üye
Yeni Üye
14 Şub 2011
158
618
Yaşım 55, emekliyim ve yaklaşık 47 senedir çizgi roman okuyorum. İnanın hiç bıkmadım ve tutkum hiç azalmadı. Benim okuduğum çizgi romanlar sadece fumettiler. Comics, frankafon, manga gibi farklı türleri denedim fakat hiç sevemedim. Severek okuduğum çizgi romanlar : TEKS, ZAGOR, MİSTER NO, DİABOLİK, BÜYÜLÜ RÜZGAR, MARTIN MYSTERE, KEN PARKER, DYLAN DOG, RENKLİ OLMAK ŞARTIYLA SWING, TEKSAS, TOMMİKS.
Ben sizden daha eskiyim @ihtiyardost um, ilginçtir bende aynı grup çizgi romanları severek okuyorum. Manga vs okumanın bize zevk vermemesinin yaşlanma ile alakalı olduğunu düşünüyorum, senaryosu ve çizimleri güzel olan, mitolojik unsurlar taşısa dahi gerçekçi olabileceğine inandıran (zagor gibi) fumettiler daha çok ilgimi çekiyor.