Doğan Kardeş 1977 Sayı 001

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,950
BRRqZg.jpg

Her ne kadar, 1976 yılı içinde yayınlanmış olsa da teknik olarak 1977'nin ilk sayısı olarak kabul etmek doğru olur.

1975'den sonra memleketin içine sürüklendiği durumun etkilerini üzerinde fazlaca hissetmeye başladığı anlaşılan dergi gerek yayınladığı çizgi romanlar, gerek baskı kalitesi açısından önceki yıllarını hayli aratır durumda.

Keyifli okumalar...​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,126
Sevgili dostum, yılbaşı hediyemizin ilk taksidini aldık ama taksitlerin sayısı bir hayli fazla... Sayısını henüz bilmiyorum... Ödemeleri sürdürmelisin, artık başka seçeneğin kalmadı. Şakayla karışık da olsa senden beklentilerimiz yüksek...

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,950
Dostum, geçen Aralık'da branş değiştirdiğimden beri bir şeyler için zaman yaratmakta ne kadar zorlandığımı tahmin bile edemezsin. Ben de farkındayım, gitgide etkisiz eleman haline dönüştüğümün, ama elimden daha fazlası gelmiyor malesef. Yine de özellikle Doğan Kardeş serilerine katkı yapmayı sürdürmek istiyorum, elbette.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,950
Ah, bu döneme ait sayıları hep sahaflardan topladığım için özel-ekler filan hep kaybolmuş. Hatta birçok sayı eksik ve bazı sayılarda da sayfa eksikleri var. Ama eldeki malzeme bu olunca, hiç değilse şimdilik böyle bulunsunlar forumda demekten başka çare kalmıyor. Belki bazı arkadaşlarımız kendi arşıvlerinden hem sayı hem sayfa eksiklerimizi tamamlarlar ilerde.