Çizgi Diyarı Paylaşım Demektir – Çizgi Roman Hepimizin

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
saygıdeğer hocam ben de istiyorum.kargoyu ödemeye razıyım.Iğdır merkezde bir okulda öğretmenim.kitapları eğer gönderebilirseniz kütüphanemize koyacağım.ve yüzlerce çocuk faydalanacak.teşekkürler

Son düzenleme:

tekila21

Yeni Üye
3 Haz 2016
12
25
Böyle güzel bir olaya vesile olanlara ne kadar teşekkür etsek azdır.Forumda zaten paha biçilmez paylaşımlardan faydalanıyoruz,bu da pastanın çileği gibi bir şey olmuş,emeği geçenlere tekrar teşekkürler.

ayberk

Süper Üye
14 Nis 2011
310
388
Eyüp Sultan
Merhabalar.. Profesör üstadım.. Dağıttığınız dergilerden hala elinizde varsa bana da göndermenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,799
saygıdeğer hocam ben de istiyorum.kargoyu ödemeye razıyım.Iğdır merkezde bir okulda öğretmenim.kitapları eğer gönderebilirseniz kütüphanemize koyacağım.ve yüzlerce çocuk faydalanacak.teşekkürler

Iğdır Merkez Yunus Emre İlkokulu adresine bugün itibariyle PTT Kargo ile APS olarak bir miktar çizgi roman gönderilmiştir.

20160905_105905.jpg

20160905_110114.jpg

Iğdır Yunus Emre İlkokulu öğrencileri adına Orhan ve Erhan Dündar ile Ramazan Türkmen üstadlara teşekkür ediyorum.

received_10153371793018351.jpg

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Büyüksün abim çok hemde çok büyük insansın şunu okurken gözlerim buğulandı.Allah sana çok güzel bir ömür versin içten verdiğin gibi rabbim de sana versin.

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768

Iğdır Merkez Yunus Emre İlkokulu adresine bugün itibariyle PTT Kargo ile APS olarak bir miktar çizgi roman gönderilmiştir.

20160905_105905.jpg

20160905_110114.jpg

Iğdır Yunus Emre İlkokulu öğrencileri adına Orhan ve Erhan Dündar ile Ramazan Türkmen üstadlara teşekkür ediyorum.

received_10153371793018351.jpg

Çok değerli, Orhan Dündar,Erhan Dündar,Ramazan Türkmen hocalarım,okulun işine dalmıştık.Baktım bugün ptt Kargo büyük bir paketle çıkageldi.Önce anlam veremedim ne diye.paketi açınca sevginiz kutudan taşıverdi.Gözlerim doldu.Ben de öğrencilerim adına ve hep yarım kalan çocuk yanım adına çok mutlu oldum.Hemen sitemize girdim.Meğer siz bu kitapları gönderirken forumda yazmışsınız ama görmemişim.Ömrüm boyunca bu anı hiç unutmayacağım.Çok teşekkür ederim.Saygılarımı sunarım.Sizin gibi canları tanımadan da ne kadar çok sevdiğimi anladım.

Ben Iğdırlıyım, değerli büyüklerim.Eğer olur ki bir gün yolunuz düşerse buraya emrinizde olacağımı bilin.Sizi misafir etmekten şeref duyarım.Teşekkürler.

Not:Gönderdiğiniz eserlerden okulumuzdaki öğrencilerimizin özenle faydalanmasını sağlayacağım.

Son düzenleme:

mehfaus

Kıdemli Üye
5 Ocak 2017
119
196
Sayın abilerim üstatlarım bu dergileri sitede paylaşım yapma imkanınız olacak mı? Açıçası böyle güzel bir seriyi arşivime eklemekten gurur duyacağım. Teşekkürler.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
''Gönüllü Paylaşım Diyarı''; yine bir güzelliğe adım atıyor. Dışarıda ki; insanı çoğu zaman, sıkıntıya, strese, üzüntüye sokan diyara karşılık, içimizde ki bu ''Diyar''; bizim için bir rahatlama, bir kaçamak, bir mutluluk sebebi oluyor. Ve böyle güzellikleri gördükçe daha da mutlu oluyoruz. İçimizde, bazen insanoğluna karşı hissettiğimiz umutsuzluk hissi yeniden yeşeriyor. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Not= Eğer yoğun talebe karşılık sıra bana da gelirse listeye beni de yazmanızı rica ederim :)