cbr ve rar uzantılı dosyaları otomatik tık açma

fahrihann-990

Kıdemli Üye
15 Kas 2021
151
196
Süper program daha geçen hafta örümcek adam bilka 183 lük seriyi pdf den önce klasör sonra CBR ye çevirdim. 4 gün sürdü. hepsini tek tek yapmıştım. Bunu yeni öğrendim ve harikaymış. (Not klasörleri önce RAR yapmak gerekiyor tabi bunu Winrar yapıyor ama önce ''Ayrı ayrı seçeneğini isaretlemek gerekiyor o zaman 100,200 ve kaç olduğu farketmez toplu olarak tek tek RAR yapıyor)

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,883
52,474
Kendi Koltuğunda
Süper program daha geçen hafta örümcek adam bilka 183 lük seriyi pdf den önce klasör sonra CBR ye çevirdim. 4 gün sürdü. hepsini tek tek yapmıştım. Bunu yeni öğrendim ve harikaymış. (Not klasörleri önce RAR yapmak gerekiyor tabi bunu Winrar yapıyor ama önce ''Ayrı ayrı seçeneğini isaretlemek gerekiyor o zaman 100,200 ve kaç olduğu farketmez toplu olarak tek tek RAR yapıyor)
İyi okusaydın Tek tıkla tümünü rar yapıyor tek tıkla hepsini birden cbr yapıyor.Sadece hepsi bir klasörün içinde olacak 4 tane işlevi var baştan oku çok kolay 1 saniyede. Yararlanmayanlar indirmeyenler okuyun baştan çok seveceksiniz hokuz pokus bildiğin. Anlayamayanlar buradan sorsun.

Son düzenleme: