Avcı Kerry 010 Buzdaki İskelet

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,139
İstanbul
8 bölüm halinde vereceğim Kerry 2. cildin 3. bölümü.

Keyifli okumalar.

file

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,035
6,062
Fantastik unsurların , realist ortama ustaca katıldığı bir fumettiyi daha takip ediyorum sayenizde Sn. @uzung . Sclavi ustanın , Dylan Dog öncesi çalışmalarını , fantastik hayal dünyasını hep merak etmişimdir. Bir de bu senaryo anlatımına Di Vitto kardeşlerin '' zarif '' çizimleri eklenince ortaya oldukça hoş bir çizgi roman çıkmış. Paylaşımlarınızdan önce rastlamadığım bu seri için teşekkür ediyorum Sn. @uzung

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,173
6,949
Merhum "profesör" üstadımızın yıllar önce ilk cildini paylaşmış olduğu -ve benim de geçtiğimiz aylarda sayenizde varlığından haberdar olduğum- bu harika çizgi roman için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum değerli @uzung üstadım. Sizin 8. sayı (2. cildin ilk bölümü) paylaşımınızı görmüş olmasam, muhtemelen bu güzel eserden haberim olmayacaktı. Öte yandan, senaryosu Tiziano Sclavi gibi bir ustanın elinden çıkma, çizimleri de son derece başarılı bu eserin ülkemizde bu kadar az bilinmesi üzücü...
Bu harika çizgi romanı tanımama vesile olduğunuz için tekrar teşekkür ederim. Elleriniz dert görmesin.