Alaska (Ken Parker) - İtalyanca - 88 - 92 Sayılar YENİ

zstm

Yeni Üye
5 Nis 2010
118
1,039
İzmir

Ken Parker - Altre Storie (Diğer Hikayeler)​

88 Quack (ördek sesi-kwak) 1984​

Donald Duck'ın yıldönümü için Berardi & Milazzo ikilisinin hazırladığı sadece 3 sayfalık çizimden oluşmaktadır.

Son düzenleme:

zstm

Yeni Üye
5 Nis 2010
118
1,039
İzmir

90 La leggenda di Kenissuaq (Kenissaaq Efsanesi) 1996​

Efsane bu sayfalar sonrasında aşağıdaki daha önce yayınladığım sayıların (Caccia Di Sangue-Umana Avventura-L'arresto) tekrarı ile devam eder ve sonuçlanır.

Son düzenleme:

zstm

Yeni Üye
5 Nis 2010
118
1,039
İzmir

92 Fin dove arriva il mattino(Sabaha Kadar) 2015​

Yirmi yıl hapis cezası insanları değiştiriyor ve benim için iyi sonuç verdi. benim cezam HAYAT'tı- Giancarlo BERARDI

Ve bu sayıyla KEN PARKER "So long - Elveda" dedi, külliyatı sona erdi. _____SON_____

Robert Redford Agree GIF

Türkiye'de 59. sayıdan sonrasını başka bir forumda ne Türkçesini ne de yabancı dilde şu ana kadar görmedim. Sanırım ilk defa formumuzda İtalyanca sayıları yayınlanmış oldu. Not: Portekizce olanları da elimde mevcuttur.

Umarım yakın zamanda Türkçelerini de okuruz.

Son olarak Ken Parker karakterinin esin kaynağı olan Robert Redford'un" Jeremiah Johnson-1972" filminin linkini de ekleyeyim.
Bilmediği için seyretmemiş ve seyretmek isteyenler için...

59. SAYIDAN SONRASI MACERA BURADA BAŞLADI.
https://www.cizgidiyari.com/forum/k/alaska-ken-parker-italyanca-60-66-sayilar.178018/

Son düzenleme:

Zeljko

Yeni Üye
12 Ara 2023
47
331
Ken Parker hayranıyım yıllardır serinin Türkçe olarak bitirilmesini bekliyorum. Yaklaşık 50 yıl önce başlayan macera bizde bir türlü nihayete eremedi. Umarım bu paylaşım bir şeyleri tetikler. Tekrardan ellerinize sağlık.

Not: Hikayeyi inceledim son sayfalar ciğerimi deşti hatta son sayfadaki "so long" yazısını görünce kalbime sanki bıçak saplandı bilmiyorum belki çok duygusal yaklaşıyorum ama koskaca bir tarih sona erdi. İyi ki vardın Ken Parker,Milazzo ve Berardi.

Son düzenleme: