BORGIA (Jodorowsky & Manara) (Çeviri ve Balonlama)

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
226
Aradan uzun zaman geçmiş.
Albümler güncelliğini kaybedeli en az 2 yıl olmuş.
Herhalde linkleri bekleyenler kimsenin umurunda değil.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,651
Yapılmayacaksa konunun almanca olanını buldum, gulyabani arkadaşımızdan rica eder çevirirse ben balonlamasını zevkle yaparım. Saygılar.

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
226
Değerli yönetici arkadaşlarımız bazen sitede katılım ve yorumun az olduğundan yakınıyorlar. Bu başlık altında çok sayıda üyenin katılımı söz konusu. Lütfen bizlere olumlu ya da olumsuz bir cevabı çok görmeyin.

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,082
5,435
Konu honeybadger tarafından (03-06-2011 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir. linkler kaldırıları iki yılı geçmiş hala kimseden ses seda yok sabreden derviş delirmiş...

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,288
3,699
Merhabalar, aldığım duyumlara göre içeriği ve hard görselleri yüzünden devamı gelmeyecekmiş, mümkünse teyit edip paylaşıma açarmısınız, teşekkürler :

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Son kitap fuarında İlke Keskin'le bu konuyu bizzat görüştüm; "Rahatsız" edici çizimlerden dolayı yayınlamayacaklarını, Çizgi Diyarı'nda paylaşıma da izin vermeyeceklerini söyledi. Sözüm Marmara Çizgi'ye,ya adam gibi yayınlayın ya da bırakın çeviren çevirsin, paylaşıma sunsun.Anlamadığım husumetiniz yüzünden okumanın önüne koyduğunuz bu engel ne?

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,288
3,699
Son kitap fuarında İlke Keskin'le bu konuyu bizzat görüştüm; "Rahatsız" edici çizimlerden dolayı yayınlamayacaklarını, Çizgi Diyarı'nda paylaşıma da izin vermeyeceklerini söyledi. Sözüm Marmara Çizgi'ye,ya adam gibi yayınlayın ya da bırakın çeviren çevirsin, paylaşıma sunsun.Anlamadığım husumetiniz yüzünden okumanın önüne koyduğunuz bu engel ne?

Bir fikir olarak, İsteyen arkadaşlara belki mail yoluyla yollanabilir :)

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci

Belki poşette çıkar abi :d, tamam tamam :eek:, haklısın :)

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
226
Tex ağabey yukarıdaki postta Yayınevi tarafından yayınlanmayacağını yazmış.
Odenat dostumuz bu seriye bir el atsa keşke, bu çizgilerden mahrum kalmasak.

designer73

Kıdemli Üye
13 Eyl 2009
120
61
Arkadaşlar, arşivinde olup mail yoluyla gönderme zahmetine girecek olana bolca dua ederim. Yayınlanacağına dair tüm umutlarımız tükendi maalesef.

sazz

Yeni Üye
31 Ağu 2010
93
47
ilk kitap var elimde, piyasada ikinciyi bulanaysa ödül var; yayın evi bile bilmiyor kendilerinde var mıdır yok mudur... üçüncü kitabı da fazla müstehcen olduğu gerekçesiyle basmayacaklarmış. merak ediyorum, önceden içeriğini bilmiyorlar mıydı da bu işe soyundular? bu ve benzeri tutucu görüşler yüzünden yıllardır Druuna gibi klasikler de basılamıyor ülkemizde... yazık.

nomad01

Yeni Üye
23 Ağu 2011
23
39
Merak içerisinde bekleyenler..

Açıkçası ben de artık merak içerisinde bekleyenler gürühuna dahil oldum. Yönetici/Moderatörlerden bu konunun akibetinin ne olduğu/olacağı hakkında bilgi almamız mümkün müdür? :S
(Çünkü linklerin kaldırılmasıyla şartlı bir durumdan söz edilmiş ilk mesajda)
Açıklamalarınız için şimdiden teşekkürler :)

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,398
ilk 2 bölüm türkce 3 ve 4. bölümler ispanyolca olarak bende var buradan paylasmam sorun olur sanirim.

K.Eren

Aktif Üye
Yeni Üye
1 Haz 2013
249
507
BORGIA 4 de sayfalar hatalı iniyor. Kontrol edip, yeniden indirme linki yükleyebilirmisiniz. Saygılarımla.

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,082
5,435
Çok teşekkürler üstadım.
7.ve 47. sayfalar hatalı üstadım linki yenilerseniz sevinirim.
Ayrıca eski konunun içinde yayınlandığı için bir çok arkadaşın haberi olmamış.