Kısacıklar - 2: Son Dans / The Last Dance - 1953 (Kısa Çizgi Öykü) (Çeviri/Balonlama)

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
457
3,784
Hiçbir Şey Ülkesi

SON DANS
(The Last Dance)

1953

(Kısa Çizgi Öykü)

Çeviri ve Balonlama:

Trh4UTl5_o.gif

ÇİZGİ ÖYKÜ / ÇALIŞMAYLA İLGİLİ
KISA / GENEL BİLGİLER:

Bugün "Kısacıklar"da gerçekten çok kısa, ama (en azından benim açımdan) etkileyici bir öykü var: The Last Dance / Son Dans...

"The Last Dance", Aralık 1953 tarihinde yayımlanan "Adventures Into Darkness" adlı derginin 12. sayısının 23. sayfasında tek sayfa olarak yer alan kısa bir çizgi öykü olup; öykünün yazarı ve çizeri Gene Fawcette'dir.

Bu kısa çizgi-öykünün çeviri ve balonlama çalışmasında yazı fontu olarak "CCTimSaleLower" kullanılmıştır.

Umarım keyifle okursunuz...

ÇİZGİ ÖYKÜYÜ DOSYA İNDİRMEDEN
OKUMAK İSTEYENLER İÇİN:

yoSiBmHb_o.jpg

ÇİZGİ ÖYKÜYÜ ".CBR" FORMATINDA
OKUMAK İSTEYENLER İÇİN
İNDİRME LİNKLERİ:

---------------------------------------------------

Keyifli okumalar…

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
20-30 sayfa olabilecek öykü detaylar atlanarak tek sayfa ve 7 karede özetlenmiş.
Bence gayet de güzel olmuş, verilmek istenen mesaj verilmiş.
Teşekkür ediyorum Sayın "gitarisyen";
selam ve saygılar...

52308R.gif

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,521
Ankara
Yeminlerin hemen bir kaç hafta sonrası yeni bir evlilik teklifini kabul etmek???!!! Maşallah hatun kişi de sağlam karakterliymiş :D

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Yeminlerin hemen bir kaç hafta sonrası yeni bir evlilik teklifini kabul etmek???!!! Maşallah hatun kişi de sağlam karakterliymiş :D

Ölenle ölünmez derler, öyle olmuyormuş :D Bana da buna benzer bir hikaye anlatmışlardı, Anadolu'da vardır böyle hikayeler, şimdi gene aklıma geldi, ürperdim.

Sevgili gitarisyen'e çok teşekkürler.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu

Adamın karısı vefat etmiş, üç gün sonra nikah masasına oturmuş. Dostları "ne yapıyorsun, hanımın vefat edeli ne kadar oldu da böyle bir şeye yeltendin?" demişler. Adam da: "Ben acımdan ne yaptığımı biliyor muyum?" demiş. :Ğ:Ğ:Ğ

Çok da şey etmemek lazım aslında :)

Teşekkür ederim Gitarisyen üstadım, ellerinize sağlık.