Lament Of The Lost Moors - (4/4)

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
Lament Of The Lost Moors - 4.Sayı (4/4)
bir serinin daha böylece sonuna geldik sonunda :Ğ
keyifli okumalar dilerim..herkese mutlu bayramlar :Ğ

indirme linki :

Tüm sayılar :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAÇİZANE BİR UYARI : CDisplayEx veyahut diğer Comical vb. ortamlarda çizgi roman okuyan arkadaşlar için görüntü kalitesini şu şekilde artırabilirsiniz.Bilenler elbette vardır , bilmeyenler de faydalansın diye yazmak istedim. (AŞAĞIDAKİLERE EK OLARAK , OTOMATİK RENKLENDİRME SAÇENEĞİNİ DE AKTİF HALE GETİRİN VEYAHUT DURUMA GÖRE OTOMATİK RENKLENDİRMEYİ KAPATIN NASIL DAHA RAHAT OKUYORSANIZ . SEÇENEKLER---> OTOMATİK RENKLENDİRME)

CDisplayEx ingilizce için : menu > Options > Resizing algorithm > Lanczos(better quality)

[url=https://klasresim.com/i/QAgbX][/URL]

türkçe arayüzde : seçenekler > yeniden boyutlandırma algoritması > Lanczos ( Daha İyi Kalite )

[url=https://klasresim.com/i/QAM1M][/URL]

Eğer CDisplayEx değil de '' Comical '' programını kullanıyorsanız , o zaman şu adımları izleyebilirsiniz.

view > ımage filter > Lanczos 3

[url=https://klasresim.com/i/QAJGb][/URL]

tekrardan keyifli okumalar...

Son düzenleme:

NightMare420

Aktif Üye
8 Şub 2021
311
1,024
Bu tarz da çizilen çizgi romanları çok seviyorum çevirip bizimde okumamıza olanak sağladığınız için çok teşekkür ederim.

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,268
5,514
Elinize emeğinize sağlık bir sonraki çevirmeyi düşündüğünüz seriyi merakla bekliyorum

Sayın harry potter fanatiği müsait olduğunuzda ziyaretçi mesajlarına göz gezdirir misiniz mesaj uzun olduğundan buraya yazamadım iyi günler

Son düzenleme:

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,105
Bu bayram ziyaretleşme anlamında hüzünlü ama çizgi roman paylaşımı açısından şenlikli oldu.. Sağ ol dostum!

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
Elinize emeğinize sağlık bir sonraki çevirmeyi düşündüğünüz seriyi merakla bekliyorum

Sayın harry potter fanatiği müsait olduğunuzda ziyaretçi mesajlarına göz gezdirir misiniz mesaj uzun olduğundan buraya yazamadım iyi günler

Merhaba tekrardan , göz gezdirdim ama mesajınızı göremedim . instagramda @artineverythin bu benim hesabım bana yazabilirsiniz buradan da :Ğ

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,268
5,514
Sosyal medya hesabi kullanmıyorum

Sizden bir ricada bulunabilir miyim çizgi kutusunun bir zamanlar 3 sayısını çevirdiği altı sayılık ragman serisini devam ettirmeyi düşünür müsünüz sayın the darkness kırık link bildirimlerinden sonra linklerini yeniledi biliyorum 2 seriyi çevirip bize sundunuz ama bu serininde sizin ilginizi çekeceğini düşünüyorum İyi günler sağlıcakla kalın

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,268
5,514

Sizden bir ricada bulunabilir miyim çizgi kutusunun bir zamanlar 3 sayısını çevirdiği altı sayılık ragman serisini devam ettirmeyi düşünür müsünüz sayın the darkness kırık link bildirimlerinden sonra linklerini yeniledi biliyorum 2 seriyi çevirip bize sundunuz ama bu serininde sizin ilginizi çekeceğini düşünüyorum İyi günler sağlıcakla kalın

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul

merhaba , şu an ücra çizgi romanla çalışıyoruz da , JUSTICE LEAGUE OF AMERICA serisini balonluyorum,ondan sonra da başka bir çizgi roman çeviri balonlama planımız var.Dediğiniz çizgi romana baktım güzele benziyor cidden.Ama şu an dediğim gibi öncelikler daha önceden belirlendiği için onu daha arkaya atabiliriz sanırsam.Ama boşta olan arkadaşlar varsa (çevirmek için roman arayan) bakmalarını tavsiye ederim , eğer hikayeyi beğenirlerse çevirsinler.