Kızılmaske, Koca Ayak (Frew yayınları)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Mail mi? Yoksa Bengali ormanları da teknolojiye yenik mi düştü? Posta maymunu Çita nerede? Eskiden gelen mektuplar bile harika parfüm kokardı. Ben bu "e-mail" olayını sevmedim. Lütfen Diana yine mektup göndersin.

Değerli dostum, emeklerine sağlık. Bizi şaşırtacak paylaşımlar lütfen devam etsin. Saygılar.

Blade

Yeni Üye
22 Ocak 2023
30
73
Çok kaliteli bir çizgi roman siteniz var tebrikler

sitenin adının alice olması lewis carrollun Alice Harikalar Diyarında kitabından dolayı mı
Lewis Carroll
İngiliz Anglikan din adamı, fotoğrafçı ve yazar (1832-1898) Charles Lutwidge Dodgson (27 Ocak 1832 - 14 Ocak 1898) ya da daha çok tanındığı takma adıyla Lewis Carroll, İngiliz çocuk edebiyatı yazarı. Alice Harikalar Diyarında ve onun devamı olan Aynanın İçinden adlı kitaplarıyla tanınır. Kelime oyunları, mantık ve fantezideki yeteneği sayesinde ün kazanmıştır. Jabberwocky ve The Hunting of the Snark adlı şiirleri absürt edebiyat örneklerindendir. Dodgson aynı zamanda matematikçi, fotoğrafçı, mucit ve Anglikan papazıdır.
Esenlikler

Blade

Yeni Üye
22 Ocak 2023
30
73
frew phantom serisine katkınız büyük galiba tr balonlamasını siz yapıyorsunuz bu macerayıda balonlarsanız çok iyi olur
Frew The Phantom The Storm 1495 link

Kolay gelsin.