Zagor Tay Yayınları Büyük Albüm Sıralı Liste

asdogan

Yeni Üye
19 Haz 2010
53
9
emeği geçenlere çok teşekkürler. inanılmaz bir iş yapılmış. Bu serideki son serüvenin devamını bulmam mümkün mü?

mhas25

Yeni Üye
15 Kas 2011
32
15
serkan .kardeşimi tanımak isterdim. ben çocukluğundan beri çizgi roman okuyorum özellikle ZAGOR.u serkanın zagora yaptığı emeğine çok teşekkür ederim. saygılarımla.

alixkandemir

Yeni Üye
17 Eyl 2012
29
15
lüleburgaz
Emek sarfeden arkadaşlar çok teşekkür ederim.
Rapidshare yalnız kanser ediyor beni rapid harici bir upload sitesine yükleme yaparsanız çok memnun olacağım.
Çok teşekkür ederim.

simulacra

Yeni Üye
10 Şub 2013
2
0
gözünden öperim arkadasim, bu degerli paylasimin icin cok sagol, allah ne muradin varsa versin...

aliyavuzy

Yeni Üye
23 Mar 2013
21
6
Tek kelimeyle harika, herkese teşekkürler. Acaba problemli olanlar yeniden taranacak mı onu merak ediyorum. Mesela 3. Cilt iki sayfa yanyana ve üstten yandan okunmayan yerler var. Yeni taramalar hepsi mükemmel olmuş, emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürler.

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Elinize sağlık. Bu emsalsiz çalışmayı bizimle paylaştığınız için...

PAŞALI

Yeni Üye
16 Kas 2012
8
4
Emekleri için Ravenx ve Serkan'a çok teşekkürler.Elleriniz dert görmesin arkadaşlar.

alixkandemir

Yeni Üye
17 Eyl 2012
29
15
lüleburgaz
Taramada dizgilemede uploading de emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.
Bütün seriyi indirip 3 ayda hepsini okudum.
Okurken zevkle heyecanla okudum , diyebillirim ki birçok film den almadığım hazzı zagor maceralarından alıyorum, fakat bu zevk 20 yıl öncesinden unutmuş olduğum bir zevkti. Beni zagor maceralarıyla 20 yıl sonra tekrar buluşturan Çizgi Roman Diyarı | Çizgi Roman Hepimizin! - Çizgi Roman,Karikatür,Resim Forumu yayınında yapımında emeği geçen tüm sayın arkadaşlara saygılarımı sunar, teşekkür ederim.

wodou2003

Yeni Üye
3 Ağu 2010
8
9
Emeği geçen tüm çizgi roman sevdalısı dostlara sonsuz teşekkürler. İnanın sizin için dua ediyorum...

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,148
İstanbul
Müthiş bir emek...
Gerçekten sözler yeterli değil...
Kendi adıma çok ama çok teşekkür ederim...

kayamtky

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
116
139
Sayın yeryüzü,

sizin düzenlediğiniz 23 no lu sayıya tıklayınca hiç bir şey olmuyor, indirme linkine yönlendirmiyor.
Her ne kadar sayın Raven' in alternatif 23.sayı düzenlemesi olsa da yine de bilmenizi istedim.

raak

Kıdemli Üye
8 Mar 2014
146
291
Sayin raven, zagor tay büyük albümde emeğiniz çok, 33. Sayiyida tek sayfa düzenlerseniz çok sevinirim..teşekkürler..

Bayram

Kıdemli Üye
26 Eki 2011
149
28
Selam arkadaslar, ben Bayram, bu buyuk seri 56 dan sonrasi yokmu acaba? 56 sonmu oluyor. 56 nin sonunda da devami diger sayida diyor o yuzden sordum. Tesekkurler.