Zagor Tay Yayınları Büyük Albüm Sıralı Liste

SUSKUN

Yeni Üye
12 Ağu 2009
11
2
Arkadaşlar ben bu zagor serilerini bir türlü indiremiyorum yardım eder misiniz?

Moderatör arkadaşım zagor serisini indiremiyorum yardımcı olur musun?

Moderatör tarafında düzenlendi:

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Arkadaşlar ben bu zagor serilerini bir türlü indiremiyorum yardım eder misiniz?

Moderatör arkadaşım zagor serisini indiremiyorum yardımcı olur musun?

Linkleri kotrol ettim ve linkler sağlam.Sevgili suskun; nasıl indirileceğini bilmediğinizden yola çıkarak, mesela serinin 1. kitabı olan Zagor Büyük Albüm serisi No 1 de bulunan link şu şekilde:

şimdi bu linke tıkladığınız zaman karşınıza Rapidshare.com upload sitesi çıkar ve oradan indirirsiniz.

Eğer indirememekten kastınız rapidshare upload sitesinden demekse ona yapacağımız çok fazla bir şey yok.Çünkü orası paralı bir site ve ücretsiz kullanıcılara ayırdıkları slotlar zaman zaman dolu olduğundan cevap vermeyebiliyor.

Yukardaki linke tıkladığınız zaman eğer karşınıza geriye doğru sayan bir zaman saati çıkarsa o geri sayımın sonuna kadar bekleyip ve download tuşuna basarak indirebilirsiniz.

Yinede indiremezseniz, yahut sorun yaşarsanız daha detaylı bir şekilde izah ederseniz yardımcı olalım.

Esen kalın.

hasoo01

Yeni Üye
10 Şub 2010
24
7
emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.bizim için hiç bıkmadan vakitlerini ayıran kardeşlerimizi saygıyla selamlıyorum.

noname

Yeni Üye
25 Şub 2010
4
0
emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.çizgi roman okumaya çoçuk yaşlarda babamın okuduğu zagorlar ile başlamıştım.Babamın bilgisayarımdaki zagor kitaplarını görünce yüzünün alacağı ifadeyi merak ediyorum:Z:rolleyes::d:D.Herkese tekrar teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,851
Ümraniye
56 tane kitabın tek tek tarama,sayfa düzenleri ve uploadlarını tek başına yapan arkadaşın çabasına
şapkada çıkarılmaz,saygıyla eğilinir önünde....

dalkal

Kıdemli Üye
12 Nis 2010
212
52
Malatya
harikasınız arkadaşlar,eski günlere yolculuk yapıyoruz sayenizde ellerinize,emeğinize sağlık.Allah ne muradınız varsa versin,sevindirdiniz bizi...

kersel

Yeni Üye
24 Eki 2009
90
41
bu müthiş paylaşım için emeği geçenlere sonsuz teşekkürler....
bir şey soracaktım tüm listeyi indirdim son sayı devamı var oluyor
bu seri 56'da bitti mi yoksa devamı var mı ????

alicoizmir

Yeni Üye
1 Ağu 2010
1
0
müthiş bir çalışma, beni yeniden çocukluk yıllarıma döndürdü bu zagorlar. çoğunu okumaya başlar başlamaz hatırladım. emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

ags26

Yeni Üye
16 Tem 2010
66
51
Rawenx üstadım bu paylaşımların için çok teşekkür ederim.Seriyi indirmeye başladım bir baktım şimdiden yirmiye ulaşmışım. Gerçekten çok emek vermişsin.Ellerine,kollarına sağlık.

dalkal

Kıdemli Üye
12 Nis 2010
212
52
Malatya
Zagor paylaşımında emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.büyük albüm 56.sayıdan sonra devamı hangi seri ile sürüyor acaba bilen var mı?tekrar teşekkürler.

eska

Yeni Üye
31 Ara 2010
7
0
sevgili kardesim zagor buyuk album 2. sayisinin rapid linki olu bir bakarsaniz sevinirim

dewaz

Yeni Üye
27 Ara 2009
29
3
Zagor albümünü hazırlamada emeği geçen arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim

Zeytin Dalı

Yeni Üye
19 Mar 2011
79
19
RAWENX'e Serkan'a ve emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.Pırıl pırıl ışıl ışıl bir çalışma olmuş.

admirable

Yeni Üye
3 Mar 2011
16
3
çok önceleri okumuş ama tüm sayılarını bulamadığımdan eksik kalmış bölümler vardı. sayenizde onlarıda okuyabileceğim. sağolun...