The Amazing Spider-Man & İç Savaş Hoz Comics! Sıralı Liste

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,641
İzmir
en son linke (iç savaş 7 part) neden tıklayamıyorum??

İç Savaş'ın ilk basımı Hoz Comics tarafından yapılmış daha sonra forumumuzda paylaşılmıştı.
Lakin telif hakkı Marmara Çizgi tarafından tekrar alınıp yeni versiyonu basıldı.
Ve halen satışta bulunmakta. Bundan dolayı linkler kaldırıldı.
Dolayısıyla forumuzdan indirmeniz mümkün değil.
Buna karşılık ilginizi çekecek yüzlerce konu olacağına eminim.
İyi forumlar dilerim.

necky

Yeni Üye
10 Eyl 2015
2
0
bakın lütfen yardım edin bu sadece 500 den sonrası türkçe 1-700 arası türkçe olanı nasıl bulabilirim lütfen yardım edin lütfen

hunterrr323

Yeni Üye
17 Ocak 2016
1
0
7ye kadar sıralanmış linke tıklayınca şunu diyo yardom lütfen !!!

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,236
Kamlançu
7ye kadar sıralanmış linke tıklayınca şunu diyo yardom lütfen !!!

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Cevabınız iki mesaj üstte sevgili kardeşim.

Şahruh

Yeni Üye
8 May 2016
1
0
Çizgi romana bu liste ile başladım hepsini bitirdim hepsi çok güzel emeğiniz için teşekkürler. Bu arada cilt 6nın devamı var mı ?

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,403
İzmir
güzel seri elinize sağlık
İç Savaş / Civil War Hoz Comics! 01-02-03-04-05-06-07 bu linki açma yetkim yokmuş, silinmiş mi acaba?

Peter Banner

Kıdemli Üye
6 Haz 2016
141
544
güzel seri elinize sağlık
İç Savaş / Civil War Hoz Comics! 01-02-03-04-05-06-07 bu linki açma yetkim yokmuş, silinmiş mi acaba?

Merhabalar sayın aksamsefasi. Konu forumdan kaldırılmış galiba; ama aynı ciltle ilgili başka bir konu mevcut. O konuda, Civil War'ın Marmara Çizgi tarafından tekrar yayımlandığı ve bu sebeple linklerin kaldırıldığı bilgisi verilmiş. İlgili konunun linkini ekliyorum.

nireng - İç Savaş / Civil War Hoz Comics!

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,411
Üstadım bu güzel paylaşımları yeni fark ediyorum, muhteşem kelimesi yetersiz kalıyor çok çok teşekkürler ellerinize yüreğinize sağlık iyi varsınız. Sağlıklı günler dileklerimle