İç Savaş / Civil War Hoz Comics!

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,793
Hoz Comics - İÇ SAVAŞ

YA SEN KİMİN TARAFINDASIN?

Arka Kapak;
Marvel evreni değişiyor.
Yaşanan bir trajedinin ardından, amerikan hükümeti her kostümlü kahramanın maskelerini çıkartarak kendilerini hükümete tanıtmalarını şart koşan 'SÜPER KAHRAMAN KAYIT YASASI' tasarısını sunuyor. Ulusun şampiyonlarından her birinin, yaşamını sonsuza kadar değiştirecek bireysel birer karar alması gerekiyor. Bunu yaparken de çevrelerinde güvenebilecekleri hiç kimse bulunmamakta...
KENDİLERİNDEN BAŞKA!

Bu cilt 7 orjinal sayı içeriyor;
Civil War 01
Civil War 02
Civil War 03
Civil War 04
Civil War 05
Civil War 06
Civil War 07

IS01.jpg

Orjinal Kapaklar,

CW1.jpg
CW2.jpg
CW3.jpg
CW4.jpg
CW5.jpg
CW6.jpg
CW7.jpg

Hoz Comics(93 mb);

Orjinal sayılar halinde (12-17 mb) (Orjinal sayılara göre revize edildiğinden kapaklar, giriş gibi sayfalar farklılık gösterebilir);

İyi Seyirler

NOT: KİTAP TEKRAR SATIŞTA OLDUĞU İÇİN LİNKLER KALDIRILMIŞTIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DELİ BALTA

Yeni Üye
5 Eyl 2010
91
109
kardeşim çok teşekkür ederim.ancak maalesef rapidshareye ulaşılamıyor.başka bir siteden yükleme yapamazmısınız.Merakla beklediğim bir seriydi.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Evet bencede satın alınmalı ;) Böyle güzel eserleri ülkemizde daha çok görmek istiyorsak destek olmak gerekir. Ayrıca bunun 1 yıl süresi doldu mu? Forumumuz da paylaşılması yasaktı da ondan soruyorum ;)

P

panda78

Tek kelime ile süper.(niye tek kelime kullanıyorsam!), Bu arada ben Spiderman'in Evdeki savaş'ı ile bunu karıştırmışım bu şekilde paylaşılınca bunun ayrı bir seri olduğunu anladım.(Cahilliğime verin artık)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Fevkalade bir çalışma.
Marvel Evrenindeki en önemli olaylardan birisi.
Teşekkürler.
Eline sağlık.

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
311
Iron Man'den nefret ettim şimdi .Bunun diğer kahramanlara uyarlanan versiyonları da kesinlikle okunmalı tekrar sağol .

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Bu kadar emek için elimden sadece teşekkür etmek geliyor.
Gönlüne sağlık üstad.

affedilmeyen

Yeni Üye
25 Eyl 2011
7
2
hocam sağolasın ya bunu arıyordum yana yakıla.
iron man'den de bi nefret ettim şimdi ha. severdim tony'yi ama bundan sonra zor artık.

Noyyyan

Aktif Üye
12 Kas 2010
109
35
mükemmel bir seri , indirip okumama rağmen gidip almıştım birde , hiç unutmam 32 tl vermiştim :D ama bir ÇR arşivinin olmazsa olmazıdır.
teşekkürler paylaşım için :)

Zxjam

Yeni Üye
24 Ağu 2011
14
1
civil war'ın 1. sayısını indirdim ama bir problem var. Bende orjinalı var ve öyle baslamıyor. Bunula ilgili bir bilgisi olan var mı?

colossus

Aktif Üye
29 Ocak 2012
325
425
USA
civil war'ın 1. sayısını indirdim ama bir problem var. Bende orjinalı var ve öyle baslamıyor. Bunula ilgili bir bilgisi olan var mı?

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? İlk sayıyı indirdim bende 7 sayılık bir dizi dimi bu sadece. Bunlar haricinde başında yada sonunda ek sayılar yok dimi?

colossus

Aktif Üye
29 Ocak 2012
325
425
USA
1. kitabın başını özetleyecek olan var mı? anlamadım orayı kim kime neden saldırıyor?

Zxjam

Yeni Üye
24 Ağu 2011
14
1

demiştim. Resimleri koyarak derdimi daha rahat anlatıcağımı umuyorum.

ilk iki resim benim çizgiromanıma ait. 3. resim ise burdakı civil war 1'ın baslangıcı.

Ekli dosyalar

• 03022012317.jpg
    03022012317.jpg
    91.1 KB · Görüntü: 16
  • 03022012318.jpg
    03022012318.jpg
    86.2 KB · Görüntü: 14
  • Untitled-009.jpg
    Untitled-009.jpg
    103.2 KB · Görüntü: 13

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
1. kitabın başını özetleyecek olan var mı? anlamadım orayı kim kime neden saldırıyor?

Civil War bir olay.
Marvel 2005 yılı itibariyle bir olay-bir dönem sırasında maceralar yayınlamaya başladı.
Kitabın başı bu. Saldıran grup bir reality show'da yer alan bir grup süper güçlü çılgın. Saldrımaları sadece TV shovu için.

Civil War ana seri 7 sayıdan ibaret. Bunun yanında bir çok yan sayı ve seri var. Civil War - X Men gibi...

ilk iki resim benim çizgiromanıma ait. 3. resim ise burdakı civil war 1'ın baslangıcı.
Civil War serisi bildiğim kadarı ile yukarıdaki 7 sayıdan ibaret. Belki de elinizdeki özel basıma ilave sayfalardır? Bir araştırmak lazım.