Örümcek Adam Bilka Yayınları Sıralı Liste

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
uzun zamandır giremedim ama tarayanlar listesinde adımın olmasını beklerdim ama olsun sevenlere hediye ettik herkes güle güle okusun taramalarımın kalitesini bilen bilir sevgilerle

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
uzun zamandır giremedim ama tarayanlar listesinde adımın olmasını beklerdim ama olsun sevenlere hediye ettik herkes güle güle okusun taramalarımın kalitesini bilen bilir sevgilerle

Konuyu tam anlamadım ama 'Alternatif Katr taraması diye yazııldığını biliyorum?
Sıkıntıyı net ifade edersen senin gibi emekçiyi üzmez düzeltiriz hemen:)
Not; Özel mesaj ve telefonla peşine düştüm ama ulaşamadım bir yere kaybolma kaldım kötü fumetticilerin arasında:d

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
ilgine tşkler dostum bu arada hayırlı olsun yönetici olmuşsun amac paylaşmak gerisi hikaye herkese sevgiler

Excalibur

Yeni Üye
21 Şub 2010
63
24
Bu Listeye teşekkür etmek yetmez, Şapka çıkartılır!
Elinize, emeğinize sağlık!

Son düzenleme:

sanan88

Yeni Üye
31 Tem 2009
30
23
senelerdir okuyamadığım ve merak ettiğim sayıları burada bulmak çok güzel. herkeze büyük teşekkürler

devrim

banned
17 Şub 2010
102
43
keşke buradaki tüm bilka örümcek ve süperman-i dört dörtlük kalite taranıp da paylaşılsa.......

aneptun2

Yeni Üye
14 Şub 2011
86
120
Kusura bakmayın da ben bu Örümceklerden okuyacağım ama siyah kostümlü maceraları hangi sayılar bana yardımcı olursanız sevinirim :))

esezen33

Yeni Üye
31 Mar 2013
2
0
Örümcek Adam-Bilka Yayınları-Sayı-10-Cezanı Çekmelisin

rapid linki ölmüş yenilerseniz sevinirim

gumru

Yeni Üye
22 Eyl 2011
2
1
Çok güzel site. Yükleyen arkadaşların ellerine sağlık. Sayenizde anılar depreşti.

prehistoric

Yeni Üye
1 Nis 2013
21
4
20 sene önce okurdum Örümcek adamı, hala da zevkle okumaktayım.. Emeği geçenlere çok teşekkürler.

Cobra Captain

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
115
438
2 yıl boyunca dokunmayacağım bunlara sınavdan sonra kırmızı kalmaz inşallah rahat rahat okurum :)

Son düzenleme:

nitro15

Yeni Üye
26 Haz 2013
26
3
Kardeş ben şeyi anlamadım:mesela sallıyorum sayı 14 diyelim icindekilerde farklı başlıkların bölüm 2 si falan var nasıl okuyacam? Yardım eder misin ? Ve çok sagol her yerde arıyordum sayende buldum.

Akten

Yeni Üye
22 May 2014
75
441
Adana
Bizi Spidey ile tanıştıran, sevdiren şahane seri budur. Bol sayfalı, bol kahramanlı, ekstralı seri... Burada bulabilmek çok mutluluk verici ama zaten orijinal baskıları da sorunlu olan bu serinin ne yazık ki tarama kaliteleri çok düşük. Keşke elinde bulunanlar büyük boy ve yüksek çözünürlüklü, tek sayfalı ve düzeltilmiş olarak paylaşsalar, hatta eksikler de tamamlansa, ne muhteşem bir koleksiyon olur, değil mi?..

Bizi bu hususta umutlandıracak kimseler var mı acaba?

kronser

Yeni Üye
19 Ağu 2010
23
7
Teşekürler llsitedeki sayılar gercekten güzel ,anılarım canlandı doğrusu emeği geçen arkadaşlara teşekür ederim

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Keşke çoğu kitapta şu an yapılan taramadaki yenilik bilkanın örümcek adamınada yapılsa...Çoğu tarama çok kötü durumda ve okunması bırakın güç,imkansız gibi...Bu sayılara sahip olan bir arkadaşımız varsa yeniden üst kalite tarama yapıp yeni bir liste oluşturursa tadından yenmez... Bilkanın Örümcek Adamı tam bir nostalji ve keyifli bir seri bana göre.Biraz daha yüzüzleşeyim :D tek sayfa tarama harika olurdu :)

vampir avcısı

Yeni Üye
2 Eyl 2010
38
127
bilka sayılarının orjinal amazing spider man dergisindeki karşılıklarını gösteren bir liste vardı Diyarda ör bilka 1. sayısında amazing spider man # diye. O listeyi bulamıyorum. bilen varsa bana link atabilir mi?

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 059 Kaçın Hulk Geliyor (2. Bölüm) sayfa silinmiş yazıyor;indiremiyorum.daha öncede bu sayfanın hata verdiğini belirtmiştim.sitede yanlız olduğum gibi tuhaf bir düşünceye de kapıldım.etrafta kimseler yok sanki.duman işaretini gören varsa lütfen yardım etsin..S O S.

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 059 Kaçın Hulk Geliyor (2. Bölüm) linki'nin öldüğünü daha önce yazmıştım.COLİNMACCAY'ın ilgilenmesine rağmen(TEŞEKKÜRLER) bir sonuç alamadım aceba süper seri cilt kaçı indirirsem (kaçın hulk geliyor sayı 059)AYNISINI okuyabilirim ;okuyan olduysa ve hatırlayabilirse yazabilir mi? heeeelp meeee... :)

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
benim için değerine paha biçilemez kıymette olan ve belkide ömrüm boyunca bulamıyacağım örümcek adam paylaşımlarının tamamını büyük bir keyifle okudum.vermiş olduğunuz emekleriniz için çok teşekkür ederim..

kronser

Yeni Üye
19 Ağu 2010
23
7
hakkatten hellal olsun eski mazide kalan anıların toplamı gibi bir liste olmuş. Allah razı olsun tüm arkadaşlara ellerine emeklerine çabalarına.

hiboo

Yeni Üye
20 Kas 2017
1
0
bu bilka yayınları örümcek adam tam olarak nedir hangi hikayedir işin aslı nedir kusura bakmayın yeniyim buralarda :D

venomaer

Onursal Üye
10 Eyl 2018
318
6,678
Merhabalar 85 ve 166 eksik görünüyor.
Elimde kendi taradığım full seri mevcut.
Size nasıl ulaştırabilirim?

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Teşekkürler üstad. Öceden okumuşluğum yoktu. Birde Örümcek Adam deneyelim bakalım.