Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 01

receper

Yeni Üye
6 Ara 2009
3
0
Emeği geçenleri kutlarım...Ellerinize yüreklerinize saglik nefis bir is cikarmissiniz ..Basarilar diliyorum..

hastadam

Yeni Üye
6 May 2011
11
25
Herkese merhabalar. İlk sayınızı indirdim ve şöyle bir göz ucuyla baktım. Oldukça yoğun bir emek vermişsiniz. Dergiyi inceledikten sonra tekrar yorumumu aktaracağım. Böyle dergiler maalesef pek kalmadı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Chiizen

Yeni Üye
27 May 2011
2
0
Merhaba. Ben Sezen. Bu siteye yeni katıldım. Tüm mangaları okumak istiyorum. Şu anda indiriyorum bu mangayı. Burada olduğum iin çok mutluyum:))

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Arkadaşlar ekip adına hepinize tek tek teşekkür etmek istiyorum sağolun varolun beğendiğinize sevindik. Ayrıca Kurokami çok güzel bir animedir cidden benim için efsanedir. Ama mangası daha farklıymış sanki öyle duydum hani çok beğenilmemiş bende vazgeçmiştim.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
[AssAssiN]Wolverine;125401' Alıntı:
nasıl açıcaz hangi programla yani bunları

Sitemizde ki tüm çizgiromanlar gibi bunu da CDisplay ile okuyabilirsin. indirdiğin dosyasıyı rardan çıkarıp tekrar .cbr olarak arşivlersen sorubsuz şekilde okuyabilirsin ;) hatta bunu sevmezsen daha bir yığın çizgiroman ve manga okumak için program var istediğini deneyebilirsin buyur burdan indir.

Selam arkadaşlar beğendiğinize sevindik ancak çok değil azcık araştırsanız bu sorunuza o kadar çok yanıt alırsınız ki ben en az 5 yerde bunun cevabının verildiğini biliyorum.
yukarda detaylı şekilde anlatmaya çalışmıştım başka bir yerde ;)
Allah'a emanet olun

Son düzenleme:

Mesutbol

Yeni Üye
25 Tem 2011
1
0
Merhaba,
saat sabah 05:05 te uykum kaçtı ve öylesine dolaşırken sizi keşfettim.. Elinize sağlık.. Bu emek daha çok insana ulaşmalı.. Tesadüflere bırakılmamalı..

Çime

Yeni Üye
22 Tem 2011
21
5
Ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş.Bir an önce diğer sayıları da arşivime ekleyip okumak istiyorum.

Falcon.

Yeni Üye
28 Ocak 2012
2
0
Arkadaşlar Dergi Çk Güzel gözüküyor ama hangi programla çalışıyor lütfen beni özelden bilgilendirin. :)

colossus

Aktif Üye
29 Ocak 2012
325
425
USA
Son sayıyı indirmiştim ama ilkten başlamaya karar verdim. Bir deneyeyim dedim ama bir solukta bitirdim. Yazılar çok doyurucu. Yazılarda verilen ilginç bilgiler hoşuma gitti. İkinciyi indirmeye başladım.

haşim ünvan

Kıdemli Üye
15 Haz 2012
233
291
istanbul
Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarının ellerine sağlık. Biraz geç kaldım ama eski çizgi roman hastasıyım. Bu siteyi de tesadüfen buldum. Çocukluğumda okuduğum ve çok sevdiğim "Küçük Prens" 'in resmini Stoktan adlı arkadaşta görünce çocukluğum aklıma geldi. Hepinize çok teşekkür ederim.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,022
denize sıfır
download ettim ama cbr formatını tanımadı benim pc. Çözüm nedir acaba?

Sevgili Canpolat,
Bir çizgiroman okuma programına ihtiyacınız olacak.forumda mevcut.ben gonvisor kullanıyorum sizede tavsiye ederim.program ücretsiz ve her yerde bulunabilir.programı kurun,açın ve istediğiniz cbr türü dosyayı seçin keyifle okuyun.

Yapamadığınız yerde yazın bizler yardımcı oluruz.:)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
İndirdim harika bir çalışma adeta üstatlar geçidi,ustaların hepsinin emekleri var,tüm emeği geçen emekçi arkadaşlarıma TEŞEKKÜRLER Ediyorum.

Canpolat

Yeni Üye
15 Tem 2012
3
2

Sevgili Canpolat,
Bir çizgiroman okuma programına ihtiyacınız olacak.forumda mevcut.ben gonvisor kullanıyorum sizede tavsiye ederim.program ücretsiz ve her yerde bulunabilir.programı kurun,açın ve istediğiniz cbr türü dosyayı seçin keyifle okuyun.

Yapamadığınız yerde yazın bizler yardımcı oluruz.:)

Şimdi önerdiğiniz programı yükledim ve ilk sayıyı okumaya başladım. Çok teşekkürler

Deryas08

Yeni Üye
15 Ara 2012
1
1
Tokat
Elinize sağlık. Emeği geçen herkese teşekkürederim. İlk sayıyı indiriyorum. ^.^ Bu arada sitenizde çok güzelmiş. :)