Çizgi Diyarı e-dergi Sayı 01

zagorabi

Aktif Üye
28 Ağu 2010
230
332
Çok veren maldan, az veren candan demişler, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Yönetici arkadaşlar, dergi linkini ana sayfada üstte görülür bir yere koysak da, bilenlerin haricinde bilmeyenlerde alsa okusa değilmi :5:

Birde bu dergiyi e-posta ile üyelerimize gönderebilirsek tadından yenmez:31:

sadikbilcen

Aktif Üye
24 Tem 2009
202
332
tatlı bir çalışma olmuş.Tadı damağımızda kalmasın hep devam etsin ellerinize sağlık....

12 Şub 2010
15,006
543,793
Bu kadar kısa sürede böyle mükemmel bir çalışma Çizgi Diyarı'nın büyüklüğünün güzel bir örneği olmuş. Emeği geçen tüm arkadaşları candan tebrik ediyor ve onlarla övünüyorum.:5:

Geceyürüyen

Süper Üye
19 May 2010
574
2,087
Emek ve yüreklerinize saglik yeni inceledim,baslangic baz alinirsa cok güzel bir calisma olmus,basarilarinizin devamini temenni ederim..

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,702
Emeği geçenlere tebrik ve teşekkürlerimi sunarım. Nice nice sayılara hep birlikte, hep beraber. Sevgiyle kalın.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Teşekkürler iyi dileklerin için ancak Sverash abinin dediği gibi daha iyi bir dergi istiyorsanız olumlu-olumsuz yapıcı eleştirilerinizi esirgemeyin lütfen ;)

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Bak şimdi sonra şerif amca kızdı oluyor??
ahada daha yeni gördüm valla!!
o kadar yazdınız çizdiniz öle dergi çıkarcaz şöyle dergi yapacaz diye..
yahu insan görünür yere kor!!
bu yapıcı olmaktan uzak eleştiri bile değil serzenişti:)
gelelim dergiyeee..
bana göre içerik çok güzel açıklayıcı bilgilendirici okunaklı ( ufak tefek imla hataları var ama benimde azcık saçlarım dökülüyo olur o kadar:))
tavsiyem sadece şu yönde olabilir:
teks yayınlandı hemde kendi çiziminiz ki ne inanılmaz !!! wonderfulll
hemen arkasında tarihce veya acıklama koyulması daha iyi olur..
süpermense onun arkasından misal..
ve en önemlisi acemi çizerlerimizin nasıl acemilerse oda ayrı konu..
çizdiklerini en son sayfalara sizden gelenler tadında yayınlayabilirsiniz ki aramızda böyle çok arkadaş var..
ama daha ilk sayıdanda daha fazla eleştiri beklemeyin şerif amcadan aaaa
adım kötüye çıkacak canım:D

zagorabi

Aktif Üye
28 Ağu 2010
230
332
Sevgili serifengin; yazdıklarınız eleştiri değil bilakis öneridir ve öneriler de tıpkı eleştiriler gibi dikkatle kaele alınır. Samimi yaklaşımınız için teşekkür ederim şahsım adıma...

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
hayırlı uğurlu olsun.emeği geçen bütün arkadaşlara canı gönülden sonsuz teşekkürler.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,710
gercekten kutlanacak bir büyük calışma.bu calışma cizgi diyarının özünden gelişiyor.dünyada böyle özgürce tüm üyelerin katılımına acık cıkarılan kac dergi var.sanıyorum yoktur,bir ilktir.kahramanları sevilen kahramanlardır.herbirinin ayrı özellikleri vardır.bence ileride ansiklopedik bir deger kazanacaktır.güzel bir öğreti ve eğlence kaynağı olacak bu dergi de cizgiroman dünyası icinde önemli bir yere oturacaktır.cok sevilecektir.cıkmasında emeği gecen yönetici ve degerli üyelerini ictenlikle kutluyorum.calışmalarında başarılar diliyorum.sağolun varolun.

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Bu bir takım çalışmasının ürünü,o yüzden herkes biraz kendi ruhunu biraz da biz sadık okuyucuların ruhunu koymuş...Ortaya mükemmel bir dergi çıkmış.Her zaman daha,iyiye ,daha mükemmele gideceğine kesinlikle inanıyorum.Ellerinize sağlık

mert26

Kıdemli Üye
24 Haz 2009
198
210
yok zaten mediafirede sorun var şimdi jdowloader kurdum oradan indiriyorum normal inmiyor

mert26

Kıdemli Üye
24 Haz 2009
198
210
o zamn bende sorun ama dergiyi okudum güzel olmuş sayfa sayısına bakarak boyut biraz daha küçük olabilir ve kapak tasarımlarına biraz daha yüklenilmesi gerekiyor bu ilk deneme olduğu için böyle olmuş sanırsam ama müthiş birşey olacak bide seyfettin efendi ilk burada yayınlanırsa çok güzel olur diyorum

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
o zamn bende sorun ama dergiyi okudum güzel olmuş sayfa sayısına bakarak boyut biraz daha küçük olabilir ve kapak tasarımlarına biraz daha yüklenilmesi gerekiyor bu ilk deneme olduğu için böyle olmuş sanırsam ama müthiş birşey olacak bide seyfettin efendi ilk burada yayınlanırsa çok güzel olur diyorum

Ekip adına çok teşekkür etmek isterim arkadaşım fikirlerini bizimle paylaştığın için.
Evet ilk sayımız biraz aceleye geldi ondan böyle oldu ama, hiç merak etmeyin 2. ve sonraki sayılarda çok daha güzel şeyler bekliyor sizi ilk sayıdan tamamen farklı bir dergi ile karşılaşacaksınız ayın 16 sını bekleyin. Kısmetse en geç o tarihte yayına sunulmuş olur. Yapıcı olan tüm görüş ve eleştirilerinizi eksik etmeyiniz onlar büyüz beyaz ustadın dediği gibi pusulamız ve çok değerli bizim için.
Allah'a emanet olun...

draktar

Kıdemli Üye
31 Ağu 2010
35
4
çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık. Nefis bir çalışma. Ne zamandır öteliyordum bakmak için, tebrikler.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul
Bu çok değerli çalışmada emeği geçen herkese müteşekkirim. Ellerinize ve yüreğinize sağlık. Sevgi ve saygı ile..

baksi

Yeni Üye
19 Kas 2009
72
14
tebrikler çok güzel olmuş emegi geçenleri kutluyorum acizane bende okumaya devam edeceğim...

sanpay

Yeni Üye
7 Kas 2009
5
0
isten gucten daha yenı ındırmeye zaman buldum ve harıka
bırde ıstek kımmeryalıyı unutmayalım :)