Kendinizi Tanıtır mısınız?..

Kendinizi Tanıtır mısınız?..

Anketler & Oylamalar

Anketimiz: Adı Üstünde Anket
Ankara 27 9.44%
Bursa 15 5.24%
Gaziantep 9 3.15%
Hatay 6 2.10%
Isparta 6 2.10%
İstanbul 76 26.57%
İzmir 45 15.73%
Kayseri 7 2.45%
Konya 7 2.45%
Ve güzel memleketimin diğer illeri 88 30.77%
Katılımcı sayısı: 286. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Like Tree496Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03.Mart.2010, 01:59   #1
Yönetici

Colinmccay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 350976
•Rep Seviyesi :
Colinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond repute
Standart Kendinizi Tanıtır mısınız?..
06 Ankara (Kütük 49 Muş) - profesör (1954)
06 Ankara (Kütük 29 Gümüşhane) - teko29 (1968)
06 Ankara (Kütük 71 Kırıkkale/Kökler Kahramanmaraş) - Vergilius (1977)
16 Bursa - tafamus "Mustafa" (1974)
27 Gaziantep - tex (1952)
27 Gaziantep (Kütük 79 Kilis) - yargıç (1981)
31,5 İskenderun(Hatay) - Kroker (1959)
31,5 İskenderun(Hatay) - algir (1967) Fenerbahçe
32 Isparta - altay1944 (1966)
32 Isparta - süperego (1975)
34 İstanbul - aitor
34 İstanbul - bozan (1966)
34 İstanbul - ilhanx (1949)
34 İstanbul - laylaylom (1973)
34 İstanbul / merter (Kütük 06 Adana)- mijatovic (1979)
34 İstanbul - panda78 "Zekeriya Yılmaz" (1978)
34 İstanbul - PhenomeN (1975)
34 İstanbul - Ravage (1988)
34 İstanbul (Kütük 55 Samsun) - savok (1963)
34 İstanbul / Ataşehir (Kökler 28 Giresun) - selimakpinar "Selim akpınar" (1979)
34 İstanbul - serifengin "Şerif Engin" (1970)
34 İstanbul / Bakırköy (Kütük 20 Denizli) - ertuğrul25 (1960)
34 İstanbul / Eyüp - Baltimora (1973)
34 İstanbul / Şişli - Darkruse "Emre"
34 İstanbul / Ümraniye (Kütük 53 Rize) - kambozlu "Hüseyin" (1959)
34 istanbul / Ümraniye - @[email protected] "Serkan Yıldır" (1974) Beşiktaş
34 istanbul / Ümraniye - aliozcan72 "Ali Özcan" (1972) Fenerbahçe
34 İstanbul / Üsküdar (Kütük 07 Antalya) - bortecinefb (1972) Fenerbahçe
35 İzmir - Mehmet Ali (1972) Göztepe
35 İzmir - Shevarash "Cihan" (1981)
35 İzmir / Çeşme (Kütük 45 Manisa) - büyük beyaz (1970)
35 İzmir / Tire - oktay_izm (1970)
38 Kayseri - neptunn (1970)
42 Konya (Kütük 35 İzmir) - sarkomer (1959)
42 Konya - Sinbad (1969) Fenerbahçe
45 Manisa (Kütük 58 Sivas) - Esin Mert (1969)
45 Manisa - fahri359 (1966) Fenerbahçe
45 Manisa - SECRET1962 (1962)
48 Muğla / Fethiye - frodo253 (1989) Fenerbahçe
48 Muğla / Marmaris (Kütük 34 İstanbul) - kahil (1971)
54 Sakarya - Colinmccay "Mesut" (1976) Beşiktaş
55 Samsun - bakunin "İlker" (1971) Fenerbahçe
61 Trabzon / Maçka - uzung "Güngör Uzun" (1964) Trabzonspor
76 Iğdır - fenerbahce_100 (1963) Fenerbahçe
81 Düzce - freeedooom (1981)
Almanya (Kütük 39 Kırklareli) - göksel C. (1964)
Almanya - kinowa (1964)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Damlaya damlaya gölmü olur artık selmi olur bilemiyorum ama mesaj başlığı veya tanıtım bölümü altında katılımlarınızı rica ediyorum.
KARAOĞLAN ve Creepy bunu beğendi.

Konu Colinmccay tarafından (28.Haziran.2010 Saat 20:57 ) değiştirilmiştir. Sebep: edit
Colinmccay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2010, 04:29   #2
Süper Üye

fenerbahce_100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 52343
•Rep Seviyesi :
fenerbahce_100 has a reputation beyond reputefenerbahce_100 has a reputation beyond reputefenerbahce_100 has a reputation beyond reputefenerbahce_100 has a reputation beyond reputefenerbahce_100 has a reputation beyond reputefenerbahce_100 has a reputation beyond reputefenerbahce_100 has a reputation beyond reputefenerbahce_100 has a reputation beyond reputefenerbahce_100 has a reputation beyond reputefenerbahce_100 has a reputation beyond reputefenerbahce_100 has a reputation beyond repute
76 Iğdırlıyım,1963 doğumluyum,Üniversitede Öğretim Üyesiyim. Fenerbahçeliyim.Askerliğimi 183.dönem Jandarma olarak(Kısa dönem) yaptım.Okuma yazmayı 1967 yılında (4 yaşında) babamın aldığı Zagor'la söktüm.Çok kitap okurum ama laf aramızda hiç birisi çizgi romanların yerini tutmaz.Hepinizi sevgiyle selamlıyorum
fenerbahce_100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2010, 05:52   #3
Yeni Üye

frodo253 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
frodo253 is on a distinguished road
Muğla- Fethiyeliyim. 89 doğumluyum üniversite öğrencisiyim. Fenerbahçeliyim o yuzden hafiften kel kalmaya başladım. Martin amca ve Dylan Dog hastasıyım ve halen ikisinin ortak maceralarını arıyorum
frodo253 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2010, 09:39   #4
Yeni Üye

laylaylom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 20757
•Rep Seviyesi :
laylaylom has a reputation beyond reputelaylaylom has a reputation beyond reputelaylaylom has a reputation beyond reputelaylaylom has a reputation beyond reputelaylaylom has a reputation beyond reputelaylaylom has a reputation beyond reputelaylaylom has a reputation beyond reputelaylaylom has a reputation beyond reputelaylaylom has a reputation beyond reputelaylaylom has a reputation beyond reputelaylaylom has a reputation beyond repute
73 İstanbul doğumluyum. Bilgisayar mühendisiyim.
KARAOĞLAN bunu beğendi.
laylaylom isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2010, 10:03   #5
Süper Üye

Kroker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 123989
•Rep Seviyesi :
Kroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond repute
31,5 İskenderun, ayıptır söylemesi 1959, devlet memuruyum, yukarıda 89 doğumlu bir üye varmış benim de 89 doğumlu bir oğlum var o da üniversite öğrencisi, ama çizgiromandan hiç hoşlanmıyor. Çizgiroman konusunda hep "bu yaşta olur mu?" geyiği döner ya hiç öyle değil bence çizgiroman deyince Akıllı Bıdık'tan, Mickey Mouse'dan (Bunları küçümsediğimden değil yaş grubu bakımından) bahsetmiyoruz burada, hepsi yetişkinlere yönelik ciddi konuları işleyen kitaplar sözkonusu, hatta bazıları içerdiği gerilim dozuyla yaş sınırlaması gerektiriyor. Bu nedenle yaşımdan hiç gocunmuyorum hatta kitapların bazılarını emekliliğime biriktiriyorum, toptan okurum diye. Sevgiyle.
Kroker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2010, 10:19   #6
Süper Üye

Sinbad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 85123
•Rep Seviyesi :
Sinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond repute
1969 Konya doğumluyum.Bir araştırma kurumunda teknikerim.Tabiki Fenerbahçeliyim.
Çizgi romanlarla tanışmamın hikayesi ise küçükken rahmetli Büyükbabamlara giderdik oradada televizyon yoktu en büyük eğlencem dayımın çizgi romanlarıydı.Başlangıçta hayran hayran resimlerine arkasından okumayı öğrendikten sonrada onları tekrar tekrar okumaya başladım.O gün bugündürde okuyorum.
Dindar Diker ve KARAOĞLAN bunu beğendi.
Alt 03.Mart.2010, 10:43   #7
Yönetici

Mehmet Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1483761
•Rep Seviyesi :
Mehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond reputeMehmet Ali has a reputation beyond repute
Mehmet Ali - MSN üzerinden mesaj gönder
Colinmccay Dostum seni de tanımak isteriz.
KARAOĞLAN bunu beğendi.

Konu Mehmet Ali tarafından (03.Mart.2010 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir.
Mehmet Ali isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2010, 10:43   #8
Süper Üye

ilhanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 104032
•Rep Seviyesi :
ilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond reputeilhanx has a reputation beyond repute
ilhanx - MSN üzerinden mesaj gönder
İstanbul 1949 hepinizin babası sayılırım,çizgi roman okumak bir yaşam biçimidir
ilhanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2010, 11:10   #9
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1320861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Adım Savaş OKUTAN. Samsun Terme 1963 doğumluyum. 1997 doğumlu bir oğlum, 2003 doğumlu bir kızım var. İstanbul, Asmalımesçit'te serbest avukatlık yapıyorum. Kasımpaşa'da oturuyorum.
Herşey 1969 yazında Artvin Borçka'da babamın getirdiği Tombraks ile başladı. O gündür bu gündür okurum. Aslında herşey okurum da gazetenin ölüm ilanları da dahil ama çizgi roman ilk aşkımdır.
Politik ve toplumsal gelişimime göre ilişkimiz (çizgi roman ile) sekteye uğradığı gibi, önce babamın evinde annemin faşist baskıları ile 12 Eylül döneminde masum Aziz Nesin, Yaşar Kemal, Marks, Engels ve Sosyalizmin alfabesi kitaplarının yanında süsler marka sobada bir ısınımlık bile işe yaramadan Nazi'lerin yaktığı kitapları gibi yakılan kitaplarımın arasında gitti ilk çizgi romanlarım. O zaman daha Conan'lar falan yoktu. Her şey daha masumdu. Beyaz da bu kadar kirlenmemişti. Sanmayın bu baskıcı tutum sona erdi, bugün de kendi evimde saygı değer eşim tarafından aynı baskıcı tutum sürmekte. Sağolsun.
Sonra "bir gün hep hayalini kurarken kaybettiğim çizgi romanlara ulaşmanın" internette bizim siteye rastladım. Gerçekten inanamadım. Bir de ben gerçekten bilgisayar özürlüyümdür. Bilgisayarı işim gereği daktilo gibi kullanırım. Ama internette insanlar karşılıksız geçmişimi bana sunuyorlardı. Bu arada yaşlandıkça geçmişe özlem artıyormuş bunu da öğrendim.
Aslında ilk bizim siteyi değil, başka bir site gördüm. Ama oradaki garip uygulama rahatsız etti. Ama kendi takdirleri. Sonra bizim siteye üye oldum. Acemilikten "hoş geldim" mesajı bile yazamadım.
Sonra deli gibi başka çizgi roman paylaşım sitelerini aramaya orada bulduğum çizgi romanları buraya taşımaya çalıştım. Bu arada o diğer siteden hırsızlık suçlaması ile bile karşılaştım. Çok netameli bir işmiş bu, bunu anladım.
Şimdi her gün bulduğum her fırsatta siteye girmeye çalışıyorum. Evdekiler bu davranışıma biraz alaycı yaklaşıyorlar. Ama olsun.
Bu arada öyle deli gibi çizgi romanları indirdiğimi sanmayın. Ben her gün onların kapaklarına bakıyorum. Tozlarını alıyorum.
Bir de en büyük yeni korkularımdan birisi de siteye ve içindeki çizgi romanlara bir şey olması...
Uzun yazdım. Kafa ağrıttım. Saygı ile kalın... Sevgi ile kalın...

savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2010, 11:12   #10
Aktif Üye

bortecinefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 208597
•Rep Seviyesi :
bortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond repute
sevgili colin,
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

yukarıdaki linkte vermiştim , ama seni kırmayıp burayada ekliyeyim,

34 İstanbul/Üsküdar - bortecinefb (1972)

pasaport Anadolu yakasında doğan büyük çoğunluk gibi Zeynep Kamilden alınmış , doğma büyüme Fenerbahçeliyim. 19 Temmuz 2006 (Dünya Fenerbahçeliler Günü) yılında evlenene kadar Fenerbahçe semtinde ikamet ediyordum, halen sağlık ve kozmetik ürünleriyle ilgili bir şirkette çalışıyorum. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim (espri iğrençmi oldu ne )
KARAOĞLAN ve hadon bunu beğendi.

Ömrüm seni sevmekle nihayet bulacak
FENERBAHÇE

bortecinefb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil