Zembla İlhami Alpagut Aylık Mecmua Sayı 130 - Beyaz Büyücünün Kulesi

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Sayın İlkhan TOK un tam macera listesinde kırmızı olarak gözüken Beyaz Büyücünün Kalesi isimli sayıyla ilgili olabilir düşüncesiyle tarayarak ekledim.Yalnız bu sayıda Kale değil kule olduğu için farklı bir maceramı yoksa eklenmesi gereken kitapmı tam olarak bilemiyorum.Taramak eklemek için yeterli değildi.Bu nedenle kapak sayfasında yer almaması gereken hatalı kısımlar düzeltildi.Tek sayfa olarak düzenlendi.Parlatıldı.Kitapta tel zımbalardan kaynaklanan deformasyonlar restore edildi.Yeniden basım aşamasına getirildi.Zembla renkli olması gereken kitaplardan çok yakışır.Zaman oldukça bu konuda çalışma yapmayı düşünüyorum.Photo shopta renklendirilirse bambaşka bir kitap çıkacak karşımıza.Zamana bırakalım şimdilik iyi okumalar.
Ne kadar yalansız yaşarsak o kadar iyi.Can YÜCEL

Tek sayfa parlatılmış restore edilmiş tarama.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
dostum tam 3 sayılık oldu, kule kale aynı macera(orjinali oldugundan biliyorum ) zaman zaman böyle ufak kelime değişiklikleri yapıyoruz(elmas arayanlar-peşinde,varyete temsilleri-gösterisi gibi ), hemen listedeki yerine gidiyor ,teşekkürler dostum inşallah silahında daha cephane vardır :) kaldı mı sana 13 macera :p