Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 250 Lira'lık Seri Sayı 07

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951

2j5b0g0.jpg

Yüzbaşı Volkan kısmı hem en karışık hem de çok fazla paylaşım yapılabilen bölümlerden değil.Mümkün mertebe seri olarak içinden çıkabileceğim paylaşımlarla destek vermeye çalışıyorum.
Çift sayfa taranmış orjinal tarama ile birlikte düzenlenmiş taramayı ekliyorum.Daha güzel düzenleyecek dostlara haksızlık olmasın.

Devam sayısı 08 mevcut o da tarandı yarın onu da yüklerim.

2rnzhaw.jpg

Meraklı dostlara iyi arşivler diliyorum...

Orjinal çift sayfa tarama

Düzenlenmiş tarama

mega.co

dosya.co

Son düzenleme:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Eline koluna sağlık Prınce.bunlar Yüzbaşı volkan. Bizim kitaplarımız.Yeni güzel düzenlemeyle karşımızda. :)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,908
ordu-turkey
Değerli prince, ben bildim bileli sen zor şeyleri seviyorsun. Bu arada verdiğin bu selamlar için mutlu oluyorum, sağol.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,129
1986'da, çizim ekibinde benim de bulunduğum ve bildiğim kadarıyla (Rahmetli Ali abi ile de aynı fikirdeydik) dünyada F-16 uçaklarının yer aldığı ilk çizgiromanlardandı.. Türk Hava Kuvvetlerine de bu yıl katılmışlardı yanlış hatırlamıyorsam.. Seneye 30. yayın yılı.. Vay be! Zaman çabuk geçiyor :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,855
Güzel paylaşım olmuş.
Eline sağlık değerli dostum.
Devamını bekliyelim.
Emeklerin için teşekkür ederim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
1986'da, çizim ekibinde benim de bulunduğum ve bildiğim kadarıyla (Rahmetli Ali abi ile de aynı fikirdeydik) dünyada F-16 uçaklarının yer aldığı ilk çizgiromanlardandı.. Türk Hava Kuvvetlerine de bu yıl katılmışlardı yanlış hatırlamıyorsam.. Seneye 30. yayın yılı.. Vay be! Zaman çabuk geçiyor :)

Üstadım ne kadar da güzel hediyeler vermişsiniz bizlere.30 yıl sonra bile aynı şevk ve heyecanla sayfaları karıştırıp mutlu olabiliyoruz.Gönülden teşekkürlerimle...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
Yüzbaşı Volkan çok sık paylaşılan çizgi romanlardan değil. Bu nedenle bu başlık altında açılan konular ayrı bir önemli.

Orijinal taramayı sorunsuz indirebilmeme rağmen, düzenlenmiş taramayı indirmekte başarılı olamıyorum. Sürekli "Geçici hata, tekrar deneniyor" mesajıyla karşılaşıyorum. Bir arkadaşım el atarsa çok memnun olurum.

Kitap için sonsuz teşekkürler, sevgili prince.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951

Orijinal taramayı sorunsuz indirebilmeme rağmen, düzenlenmiş taramayı indirmekte başarılı olamıyorum. Sürekli "Geçici hata, tekrar deneniyor" mesajıyla karşılaşıyorum. Bir arkadaşım el atarsa çok memnun olurum.

Mega'nın handikapı bu sanırım.Zaman zaman bende yaşıyorum bu süreci,indiremiyorum.İlave linki ekliyorum üstadım...