Yeni Martin Mystere Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 107 13 No.lu Hücre

tumo05

Çeviri & Balonlama
5 Şub 2010
106
136
ewdh.jpg

Tarama kendime aittir.
İyi okumalar...
Not: Resim bulamadım bulduğumuda yapamadım kıdemli arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Emekleriniz ve güzel paylaşımınız için
teşekkür ediyor,
sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Tarama bence çok başarılı
ancak kenar kırpmalarına ve
sayfanın sağa sola yatmalarına
biraz daha özen gösterilirse on numara bir çalışma olur.
Ama asıl önemlisi tarama değil,
asıl önemlisi bizlere gönlünü, emeğini açmış olman..
Sizin gibi dostlar olduğu sürece
Çizgi Diyarındaki kardeşlik ve beraberlik bitmez..
Sağolunuz..
Sevgilerimle..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili tumo5,ellerine sağlık,paylaştığın için çok teşekkür ederim,emeğin için sağolasın,iyi günler dilerim.

12 Şub 2010
15,006
543,774
Emekleriniz için teşekkürler tumo05, nazar değmesin.

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Sevgili Martin'i hapise atmalarına şaşmadım da, önüne yazması için tüy kalem ve parşömenimsi bir kağıt vermelerine şaştım. Ortamda elektrik de olamadığına göre acaba o da mi Robot Ali ve arkadaşları gibi zaman makinesi ile seyahat ediyor?

teşekkürler dostum, eline sağlık.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Olkça kaliteli ve net bir tarama olmuş.Buna mukabil ufak tefek eksikliklerde yok değil.
Sayfalar kırpılabilirdi, ancak önemli değil nasıl olsa bundan sonrakiler daha tecrübeyle hazırlanır.

Verilen emek ise taramadan daha güzel ve önemli.Her şey gönlünce olsun.
Ellerine sağlık , çok teşekkürler.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Başlangıç için güzel bir tarama olmuş.Eksiklikler giderilebilir.Mehmet ali beyin dediği gibi prensiplere uymak için azami çaba göstermeliyiz.Yayınevlerinin geleceğinide düşünmek zorundayız.Teşekkür ederim.

rüzgaruluer

Yeni Üye
8 Ocak 2012
66
54
martin mystere.. bana internet yok iken kitaplar ve dergilerden bilgi aratan çizgiroman. arkeoloji merakımın sebebi ve oradan antropolojiye, dolayısıyla da sosyoloji okumama sebeptir kendileri.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,762
İstanbul
upload indirmeye izin vermiyor. çaresi yok mu?

Mediafire linki eklenmez ise benzeri mesajlarınıza her gün devam etme ihtimalinizi fark edince linki ekledim. :) Aslında uploaded.net linki de sorunsuz çalışıyordu. Tabi Mediafire linki gibi konforlu değil, azıcık daha eziyetli.

Bu türden isteklerinizi "Kırık link bildir" butonunu kullanarak gerçekleştirirseniz fark edilme olasılığını arttırmış olursunuz.

Benim de sizden bir isteğim olsun: Arşivinizde bulunan çizgi romanları zaman zaman "upload" ederek, mevcut linklere seçimlik linkler yaratabilir misiniz? Mâlum, link sayısı arttıkça bir konunun canlı kalma süresi ve olasılığı da artacaktır.

Keyifli okumalar.