"DC Comics 75.ci Yıl özel albümü..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
bryuy1wo0l71wcd5g.jpg

sanırım eski sayıların hit olanlarından bir derleme yapılmış..

bryuz7ag0re35yi6s.jpg

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Hafta sonu Shevarash ile çizgi romanlara baktık. Türkçe belli başlı yayın evlerinin aylarca raflarda olan yayınları vardı. Ama yabancı yayınlar... Yabancı dildeki yayınların kalitesi ve çokluğu hoşumuza gitse de keşke dedik. Keşke bu sayılar Türkçe basılsa...
Resimde gördüğüm ansiklopedi cildinden kalın kitap keşke basılsa. Sanırım bu da keşke olarak kalacak...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
murat o ölçüde bir kitap için 100 tl gibi bir para verecek çok kimse çıkar bence..sayfa adedinden çok albenisi ön planda..pazarlama işine iyi çalışmışlar diye düşünüyorum.aklıma hemen gelen bir sözü paylaşmak istiyorum,
"Sıradan insanlar fark yaratamaz, farkı farklı insanlar yaratır"
Seth Godin

ve bu gördüğüm çok farklı..:)

dmcdante

Yeni Üye
17 Ocak 2010
53
35
Kesinlikle katılıyorum eğer türkçe olarak çıkarsa Arşivlik alıcak epey bi insan çıkar.50 yaşında dayım Kaptan Swing'i elimden alıp okuduğuna göre daha ne diyeyim :D

exodus

Aktif Üye
22 Tem 2010
334
112
bence hem bu hemde dc comicsin yayımladığı karater ansiklopedisi basılsa çok güzel olur ama ıronman: extremis gibi bir yayın bile 600 satıyorsa korkarım hiç bir yayıncı bu kumarı oynamaz :(

exodus

Aktif Üye
22 Tem 2010
334
112
Kesinlikle katılıyorum eğer türkçe olarak çıkarsa Arşivlik alıcak epey bi insan çıkar.50 yaşında dayım Kaptan Swing'i elimden alıp okuduğuna göre daha ne diyeyim

50 yaşında dayını bırak swing, zagor vs okucak 60-70 yaşında adamda çıkar ama bu amcalarımızın hiçbiri kalkıp daha önce hiç okumadıkları karakterleri anlatan bu kitpa 100 değil 20 lira bile vermezler maalesef