scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324

TV'de 7 Gong 1989 - Sayı 48'in EKİ
Haftalık Televizyon ve sinema dergisi
TV Program Eki (26 Kasım -2 Aralık)

26 Kasım 1989 tarihli 48. Sayısının TV Program Eki
16 sayfa, 14 MB, CBR

Elimde mevcut olan "TV'de 7 Gong" dergisine ait bu "TV program eki"nin hangi sayının içinden çıktığını bilemiyordum, çünkü üzerinde yıl olarak tarih basılmamıştı (sadece gün ve ay yazılmıştı). Dergi belli bir tarihten sonra bu ekleri derginin zımbalı cildinden ayırmış ve sanki başka bir dergiymiş gibi dergiyle birlikte "insert" olarak vermeye başlamıştı. Ama bir hata yaparak üzerlerine tarih ve ait oldukları derginin künyesini basmayı unutmuşlardı. Yani eki dergiden ayrı bir yerde tuttuğunuzda bir müddet sonra bunun hangi sayıya ait olduğunu bilmeniz güçleşiyordu. Bu konuyu bugün şurada dile getirmiştik ve sevgili "swingtex" mesajında bu eklerin hangi sayıya ait olduğunu ezbere bildiğini söylemişti. Onun sayesinde bu ekin TV'de 7 Gong'un 1989 tarihli 48. sayısına ait olduğunu öğrendik. Elimdeki diğer aidiyeti belirsiz ekleri de sunmaya çalışırım. Sevgili "swingtex" bunların künyelerini bildirdikçe başlıklarını değiştirir, derginin kendisi ÇD'nda mevcutsa da ona eklemleriz. Veya ayrıca da biriktirilebilir.

Bu eki "swingtex" dostumuz için sunuyorum ve yardımı için de tekrar teşekkür ediyorum.

d31BXr.jpg

(Mega)

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
Öncelikle çok teşekkürler. Derginin bu eki benim için çok büyük önem taşıyor. Diğer eklerin tarihleri konusunda büyük memnuniyetle yardımcı olurum. Ben de elimden geldiğince bende bulunanları eklemeye çalışacağım. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Forumda iki değerli insan gongları çaldıra çaldıra geziniyor.Keyifleri dostların yerinde olsun da biz gong sesine alışırız.Çok sağolun.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Derginin eklerinin de önemli olduğunu Scanfan ve swingtex dostların payaşımlarıyla öğrenmiş oldum.
Öğrenmenin yaşı olmadığını bir kez daha anladım:)
Bunun için dostlara özellikle teşekkür ediyorum.

Hemen değil ama, ihtiyaç olursa TV de 7 Gong ve eklerinde katkı yapabilirim.