Türkiye Çocuk Dergisi 1982 Sayı 27 (Genel Sayı 0027)

Türkiye Çocuk Dergisi 1982 Sayı 27 (Genel Sayı 0027)

Türkiye Çocuk Dergisi

Like Tree43Likes
  • 31 Post By haysal
  • 5 Post By prince
  • 4 Post By altay1944
  • 3 Post By erdallll

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08.Nisan.2021, 19:37   #1
Onursal Üye

haysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 85552
•Rep Seviyesi :
haysal has a reputation beyond reputehaysal has a reputation beyond reputehaysal has a reputation beyond reputehaysal has a reputation beyond reputehaysal has a reputation beyond reputehaysal has a reputation beyond reputehaysal has a reputation beyond reputehaysal has a reputation beyond reputehaysal has a reputation beyond reputehaysal has a reputation beyond reputehaysal has a reputation beyond repute
Standart Türkiye Çocuk Dergisi 1982 Sayı 27 (Genel Sayı 0027)
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Keyifle okumalar
haysal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Nisan.2021, 22:28   #2
Onursal Üye

prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1333570
•Rep Seviyesi :
prince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond repute
Kapağından içeriğine tam bir ustalar geçidi.Kimler yok ki;Samim UTKUN,Vehip SİNAN,Gürbüz AZAK,Şahap AYHAN ve diğerleri.
Sayenizde tarihi sayfalara dokunma şansımız oluyor.İnşallah sayenizde ilk dönem dergilerin bittiğini de görürüz.Ben kendi adıma oldukça keyifliyim.Severek okuyor ve arşivliyorum.
Çok teşekkür ediyorum üstadım.Emeğnize sağlık.
prince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Nisan.2021, 23:03   #3
Onursal Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107958
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Müdavimleri için (ben dahil)paha biçilmez bir paylaşım .Teşekkürler üsrad.

Hz. Mevlânâ

altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Nisan.2021, 17:32   #4
Onursal Üye

erdallll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 378018
•Rep Seviyesi :
erdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond reputeerdallll has a reputation beyond repute
Türkiye Çocuk dergilerinin ilk sayıları gerçekten çok güzeldi o zamanlar 88-89 yıllarında okumaya başlamıştım bir arkadaşda ilk sayıları vardı bir çırpıda okumuştum.Her macerayı tek tek dergilerden okuyup diğerine geçiyordum.şimdi burda ilk sayıları görmek çok güzel oldu.Teşekkurler.
yazicizahmet, prince ve haysal bunu beğendi.
erdallll isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
gürbüz azak, türkiye çocuk, vehip sinan, yurdagün göker

Seçenekler
Stil