Tolga Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 137 - Şeyh'in Kızı

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
tolga_001.jpg

tolga_003.jpg

Herkese iyi okumalar.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Sevgili cengizin paylaştığı büyük boy tolgaların devamı olan bu seri hiç eksiksiz 137.sayıya kadar geldi.Aslında önemli,dile kolay 313 lük serinin sonuna doğru gidiliyor.Üç koleksiyoncu haricinde artık bulunması hayal olan bir seri tamamlandığında formumuzda en önemli yerini tamamlamış olacak.Teşekkürler Ertuğrul hocam,teşekkürler emeği geçen tüm dostlar.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
Tolganın güzel maceralarından biri.Teşekkurler abi tolga maceralarını tekrar okumak artık şart oldu.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
"Böyle bir araç ya da gereç ya da neyse baltamsı alet boyuna indiğinde ve de kestiğinde bir yüz bu kadar masum olabilir mi,
yoksa çığlık atar bir ifade mi daha doğru ve gerçekçi olurdu" diye düşünmeden kendimi alamadım.
Hangisi doğru olursa olsun ben bu kıza acıdım; o boynu vuran elin sahibini bir yakalarsam...
Teşekkür ediyorum sevgili kardeşim;
hem harika paylaşımınız için,
hem de emekleriniz için...
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Sayın Abdullah Turhan üstada ilk toplaşmamızda bunu sormak şart oldu..
Bu nasıl bir kapaktır, insanın alası varsa almaz, karşı cinse yapılır mı bu?
Bunun yerine iki tane erkek kes..
Neyse teşekkürler..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Kapak sert olmasına rağmen maceralar keyifli. Kafkas Kaplanı macerasını ilk okuduğum yıllarda da beğenmiştim. Maceradaki kafkasların giyimleri 18-20. Yüzyıl işi gibi geldi bana, Tolga'nın maceralarının geçtiği varsayılan dönemde de böyle mi giyiniyorlardı acaba Asya'nın o bölgesinde?

Talat Göreli üstat bir Kadıköy sohbeti sırasında Hızırbey'de dönemin giysilerini yansıtabilmek için özel araştırma yaptığını söylemişti ki, Hızırbey öykülerinde giyim kuşam oldukça detaylı çizilmiştir.

Abdullah Turhan üstada da bu Kafkas giysilerini soracağım bir karşılaştığımda.

Teşekkür ederim, dostum.