Caretta'dan Özgün Teks Söylemleri

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,744
Kıbrıs
Caretta’dan özgün Teks Söylemleri
1.”Dayağın her türlüsünü atmak benim karakterimdir”.
2.Kendine asılan bar kadınına:”Siz yanlış kapı çaldınız bayan.O işlere Kit Carson bakıyor!”
3.Lokantacıya:”Dostum,yeni kesilmiş bütün bir sığırın vardır umarım!”
4.Barmene:”Yahu,benim bira içtiğimi sen nasıl bilmezsin?”
5.Kale komutanın odasına kapıyı vurmadan girmek üzereyken kapıdaki askere:”Birazdan bir sedye ile gel albayını al!”
6.Kendisine diklenen Kızılderili şefine:”Getirin şu bıçakları.Kimin derisi kalınmış görelim!”
7.Gros Jean’a:”Hadi bakalım dostum,yıkılacak olan bina bu!”
8.San Francisco’da Lefty Potrero’ya:”Lefty,ekip hazır mı?Çin Mahallesini yıkmaya gidiyoruz!”
9.Jim Brandon’a:”Jim,bizleri buraya sen çağırdın.Şu Fransız’ın deposunu yakıyorum.Gerisini sen düşün!’
10.Pat Mac Ryan’a:”Pat,şu atın kafasını yumruklamayı bırak.Hayvanı çözmeyi unutmuşsun!’
11.Eusebio,El Morisco’ya:”Patron Willer ve ekibi geliyor.Yine hangi çölde hayalet,canavar kovalayacağız acaba?Son gelişlerinde Meksika’daki son Aztek’leri n soyunu kurutmuşlardı!”
12.Montales’e”Montales dostum bir türlü Meksika cumhurbaşkanı olamadın.Biz hazırız.Meksiko City’ye yürüyerek darbe yapalım!”
13.Mefisto’ya:”İhtiyar deli.Seni cehennem bile kabul etmiyor.Unutma ki şeytan benim adamım.Böyle kah dünyada,kah öbür dünyada idare et bakalım”