Teks Ceylan Yayınları 186'lık Seri Sayı 033 - El Muerto

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,679
033bqp.jpg

Beş kişilik bir çete Tiger Jack'in yolunu keserek onu iyice benzetirler. Çete Reisi olan ölü suratlı Teks'le meselesi olduğunu belirterek, ona bir kasabada randevu verdiğini Tiger aracılığı ile bildirir. Bununla da yetinmez Teks'in oğlunu yaralarlar. Artık kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Teks peşlerine düşer. Bakalım yolları nerede kesişecek, neler olacak?:cool:

Çok kurşun uçuşacak çok! Bildiğiniz gibi değil. Eğin kafaları:

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
"f.erince" kardeşim bu mükemmel kitapları bizlere paylaşıma açan engin gönlünüzden dolayı esas mükemmel olan sizsiniz. Gönülden teşekkürler, iyi ki varsınız...

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
Müthis bir teks macerasi.. Herkese tavsiye ederim.. Sanada cok tesekkür ederim sevgili f.erince.. sen teks sevmesende biz teks severleri sevindirmeye devam ediyorsun..

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,679
Sevgili Kinowa yanlış anlamışsın. Ben Teks severim ama ona gelinceye kadar daha fazla beğendiğim başka kahramanlar var. Teks öncelik vereceğim kahraman değil anlamında...:cool:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Sevgili dostum,
bugün yaptığın sunumlarla
-bazıları özet diyor-
gerçekten bilinçli bir çizgisever olduğunu hissettiriyorsun.
Bunun yanında edebi olarak da arkaplanın olduğu belli.
Ben hem taramalarından
hem de sunumlarından zevk alıyorum.
Paylaşımların için çok teşekkür ederim.
Ben burada olduğum sürece
gelen ve giden dostlar oldu,
bazılarını gerçekten özlüyorum.
Umarım hep burada olursun,
seni özlemek zorunda kalmayız.
Dostlukla kal.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Genellikle paylaşımların isimlerine bakarak incelerim, zaman her paylaşımı incelemeye yetmiyor, ancak senin ve birkaç dostun daha paylaşımlarını paylaşanın isimlerine bakarak öncelikle açıyorum, titizliğin ve paylaşımın için teşekkür ederim.