Spawn Arka Bahçe Yayıncılık Cilt 01 (+16)

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
xlcje0.jpg

1qsr6c.jpg

Şu anda birinci sayısını okumakta olduğunuz bu dergi, yayınlandığı bütün ülkelerde en çok satan dergiler arasında yer almaktadır. Amerika'da çıktığı günden bu yana en çok satan 100 listesindeki yeri 1-5 arasındadır. Todd McFarlane'in gerek çizim teknikleri, gerekse kullandığı anlatım biçimi ile çizgi romanda bir devrim olarak nitelendirilen tarzı ile hazırladığı bu dergiyi sizlerinde beğeneceğinizi umuyoruz. Evet, bu farklı bir çizgi roman ve pek o bildiğimiz çizgi romanlardakilere benzemeyen bir karakter. İçinde diğerlerinde olmadığı kadar, hatta biraz fazlaca şiddet unsuru bulunuyor. Abartılı çizgiler ile yaratılan yaratıklar ve karanlık bir atmosfer içinde yine iyi ile kötünün savaşını izleyeceksiniz. Güzel veya yakışıklı olmayan bir kahramanın, kötülüğün içinden doğup, kötü ile mücadelesine şahit olacaksınız. (İç kapaktan)

Ergunpelit tarafından taranmıştır..

mediafree

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
O kadar derinden ve sesizce geliyorsun ki insanlar farketmiyorlar,
böyle güzel bir kitabı bizlerle paylaştığın için sana,
taradığı için Ergunpelit'e binlerce teşekkürler.
İç kapaktan da olsa böyle kısa tanıtımları çok beğeniyorum.
Sen yine gel,
sevgiyle, saygıyla hoşça kal..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Todd Mc Farlene en beğendiğim çizerlerdendir. İlk kez Örümcek Adam serilerinde kendisini görmüştüm. Sonrasında Spawn geldi. Güzel paylaşımın içn teşekkürler. Umarım seri tamamlanır.

User

Yeni Üye
4 May 2011
5
2
allah tuttuğunu altın etsin allah sevdiğine kavuştursun allah ne muradın varsa versin!!!

Son düzenleme:

DeMoN69

Kıdemli Üye
10 May 2020
506
2,110
Elleriniz dert görmesin, bu seriyi çok merak ediyordum, sağolun.