The Mighty Thor! Yakında!

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
thor19500.jpg

Beklemede kalın :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Forumumuzun en çalışkanlarından sevgili abdulah'ın yeni çalışmasını sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Kolay gelsin...

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Her hafta düzenli olarak yayınlayacağım 15 sayılık Thor serisinde her sayıda 1-2 sayfa kendi yazım bulunsun diye düşündüm. İskandinav Mitolojisi hakkında bilgi, her sayıda geçen karakterler hakkında bilgi, Thor ile ilgili bir kaç yazı içerecek bu sayfalarda ilk sayıda 178-190 arasının kısa özetini de vermek istiyorum. Bu yüzden sırayla okumaya ve özet çıkarmaya başladım ki sayılar daha anlaşılır bir şekilde okunabilsin, hikayede askıda kalır bir şey olmasın. Bugün başladım ve yarısına geldim özet işinin. Devam edeceğim ve balonlama neredeyse bitmek üzere ancak Pazar gününe yetiştirmeyi düşünüyordum ki birsürü işim çıktı. Yetişmeyecek sanırım. Sizlere daha güzel bir sayı hatta benim ekleyeceğim kısımları da düşünürsek dergi formatı gibi olacak bu projenin haftaya Pazar başlaması hem beni çok yormayacak hem de sizleri daha güzel, özenli, emek verilmiş bir çalışmayla karşı karşıya bırakacak diye düşünüyorum. Pazar günü yetişmezse şimdiden bilgilendireyim dedim :)