Ot - Filmlerle 32 (Nisan 2021) (3Bininci Paylaşımım)

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,401
İzmir

Dijital Sayı
Bu sayı ile Çizgi Diyarındaki 3bininci paylaşımı tamamlamış oldum. Paylaşımların düzenlemesinde katkı sağlayan Mehmet Ali Hocama destekleri için teşekkür ederim.
NİCE 3BİNLERE

52922581686_13b9557234_z.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Gerçek anlamda ve düzgün arşiv oluşturma yolunda Çizgi Diyarı'na üçbin kez katkıda bulunmak her türlü övgüyü hak ediyor.
Sağolun, varolun.

Meminca

Aktif Üye
24 Kas 2017
421
1,398
Ankara
"Paylaşmak mutluluktur" diyor bir bilge, binlerle ne mutlu sana gecesefası ve ne mutlu bize, üçbinlerce teşekkür...

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,411
Her paylaşımınız birer nakış endamında özenli ve özverili olarak hazırlanmış takdire şayan bu muhteşem paylaşımlarınız için size ve düzenleme/yardımda bulunan Mehmet Ali üstada sonsuz teşekkürler iyiki varsınız daha nice nice binlere onbinlere, sağlıklı günler dilerim.

BelaMatador

Onursal Üye
8 Mar 2011
415
4,513
İstanbul
Çizgi Diyarına ve Hobimize katkılarınız için nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Size, ve sizin gibi katkı sağlayan tüm diğer dostlarımıza en içten şükranlarımı sunuyorum. Hazırladığınız dijital arşivler ülkemizin mizah tarihine ayna tutuyor ve bize mizahın kıtlaştığı bu günlerde ne kadar zengin bir mizah geleneğinden geldiğimizi hatırlatıyor. Çok çok teşekkürler.

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,158
6,838
Değerli aksamsefasi ve mehmet ali üstatlar,
Dile kolay, tam üç bin eserin taramasını ve düzenlemesini yapıp, paylaşmanız her türlü övgü ve saygıyı hak ediyor. Pek çok eserin kişisel arşiv ve kitaplıklarda kaybolup gitmesine engel olarak, bunların geniş kitlelere ve gelecek nesillere aktarılması konusunda muazzam bir katkı sağlıyorsunuz. Bu vesileyle size minnet ve şükranlarımı sunarım. Elleriniz dert görmesin...
Nice üç bininci paylaşımlara!