Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 006 Kapa Çeneni

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
tarama0001o.jpg

6. sayı hazır. Buyurun arkadaşlar. Kendi taramamdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,812
Teşekkürler dostum. Yalnız bir ricam olacak sayı 2'de sayfaları alttan ve üstten fazla traşlanmışsın, paylaşımını düşündüğün diğer eserlerde bunu dikkate alırsan kalite açısından çok makbule geçer. Sağlıcakla.

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
Teşekkürler dostum. Yalnız bir ricam olacak sayı 2'de sayfaları alttan ve üstten fazla traşlanmışsın, paylaşımını düşündüğün diğer eserlerde bunu dikkate alırsan kalite açısından çok makbule geçer. Sağlıcakla.

traşlamaktan değil de tarama alanını ayarlayamamışım. Henüz ikinci taramamdı. Sayı 6'da taramanın oldukça düzeldiğini göreceksin. Gittikçe daha iyi olacağını umuyorum.:rolleyes:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,812
traşlamaktan değil de tarama alanını ayarlayamamışım. Henüz ikinci taramamdı. Sayı 6'da taramanın oldukça düzeldiğini göreceksin. Gittikçe daha iyi olacağını umuyorum.:rolleyes:

Şimdiden teşekkürler dostum. Hemen bugünkü indirmeler içinde üst sıralara aldım. Sağolasın.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,079
Paylaşım için teşekkürler.

İçindekiler:
- Örümcek Adam - Kapa Çeneni (1.Bölüm)
- Örümcek Adam -Denizden Gelen Canavar (2. Bölüm)
- Örümcek Adam -Seni Parçalayacağım (3. Bölüm)
- Örümcek Adam -Kara Kedi'nin Aşkı (2. Bölüm)
- (Superman) - Bir Şans Daha (2. Bölüm)

Yayın Tarihi:

Özet:
Kapa Çeneni (1.Bölüm) : Peter,Daily Bugle'nin rakibi Daily Globe' de çalışmaktadır.Globe'nin patronu,yasadışı işlere bulaşınca Globe kapanır,Peter tekrar Bugle'ye geri dönmek zorunda kalır.

Örümcek Adam -Kara Kedi'nin Aşkı (2. Bölüm) : Enfes Bir Gösteri (1. Bölüm) de Kara Kedi müzeden heykel çalmıştır.Ör.adam onu bulup hırsızlık yapmaktan vazgeçirmeye çalışır.